Dcera Leoše Mareše si nejvíce užívá stromečky a kytičky. Z botanické zahrady je úplně nadšená

od Soňa Jiroutová
< 1 minuta čtení
Manzele Maresovi
Zdroj: Profimedia

My si plně uvědomujeme, že možná někteří už nechtějí o malé Alex Marešové číst ani řádek. Ale nemůžeme si pomoci, protože ona je naprosto skvělá. A její nadšené výrazy po návštěvě botanické zahrady prostě nemůžeme přejít bez povšimnutí.


Splatili dluh porodnici

Alex roste jako z vody a oslavila již půl roku. Nejvyšší čas splatit dluh porodnici, řekla si její maminka Monika a vydala se k Apolináři.

„Zpět na místě činu. To, že budu rodit u Apolináře, byla první, jasná a jediná volba. A chtěla bych zpětně moc poděkovat za úžasnou péči. Dnes jsem sem přišla tak trochu splatit dluh. Po celou dobu pobytu jsem zde využívala erární oblečení pro miminka,“ přiznala Monika.

„Pokud nevíte, co s oblečením po vašem miminku, zkuste se zeptat ve ‚vaší‘ porodnici, zda by to také neuvítali,“ dodala směrem k ostatním maminkám, které by o této možnosti případně nevěděly.

S tím, jak Alex roste, však nesouvisí jen to, že vyrůstá ze svého oblečení. Zároveň začíná více vnímat svět kolem sebe a rodiče si tuto skutečnost velmi užívají.

Kam se hrabe zoo

Nejnovější video s malou Alex je opět roztomilost sama! Malá Alex si viditelně užívá návštěvu botanické zahrady. Je vidět, že stromečky a kytičky ji fascinují a její nadšený výraz si rodiče nemohli nechat pro sebe.

„Botanická zahrada je nejvíc. Kam se hrabe zatím zoo. My prostě chodíme na stromečky,“ napsal pyšný tatínek Leoš k videu, kde jeho manželka vozí v kočárku očividně nadšenou Alex.

Je vidět, že Leoš neříkal jen plané sliby, když tvrdil, že chce se svými děvčaty trávit co nejvíce času.

Přeci jen syny z předchozího manželství má již velké a tolik tátu nepotřebují, jako je potřebuje malá princezna. A Leoš opět dokazuje, že je skvělým tátou, kterého lze Monice jen závidět.

Zdroje: Instagram, Extra

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články