Dcera Leoše Mareše prozkoumává svět pěkně zblízka. Její zvídavý pohled pobavil i tatínka

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
leos mares
Zdroj: Profimedia

Alex Marešová sice moc věcem zatím nerozumí, rozhodně ji ale všechno, co se děje kolem ní, zajímá. Hlavně pokud to svítí, bliká nebo pokud jde o něco, co je nové a co ještě neviděla. Jeden z jejích zvídavých pohledů zveřejnil Leoš Mareš na instagramu a objasnil, co jeho dcerku tentokrát zaujalo.


Už nedávno se moderátor chlubil tím, jak jeho malá holčička v pět hodin ráno sleduje kameru, pomocí které ji s manželkou hlídají. Tehdy prozradil, že na přístroji svítí světýlko, které se jeho dceři moc líbí.

A i když na druhé straně byla kvůli nočnímu vidění kamery Alex podobná malému mimozemšťanovi, fanoušky příspěvek pobavil a holčička jim nějakým způsobem přišla roztomilá. Tentokrát ukázal Mareš obrázek podobný, jen je na něm vidět sotva půl hlavy zvědavého dítěte.

Novinka

To, co je nové a neznámé, se dětem vždy líbí. A stejně tak i Alex Marešová si na novou kameru u své postýlky zvyká tak nějak po svém. To zahrnuje zkoumání předmětu pořádně zblízka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Leoš Mareš (@leosmares)

Leoš se pochlubil záběrem z displeje, na kterém je vidět, jak jeho dcerka kameru na druhé straně téměř až ochutnává. Záběr tak zachycuje pouze její nos a přiblížené oko, její pohled se zdá zkoumavý a velmi překvapený.

„Máme novinku,“ objasnil Mareš se smíchem důvod, proč jeho dcera přístroj tak zvláštně zkoumá. Sice se z kamery nedozvěděl, že jeho Alex spinká, jak si nejspíš představoval, na druhou stranu díky němu může být v klidu, že se jí nic neděje a nic jí očividně nechybí.

Divizna

Pár fanoušků se usmívá nad tím, že je Alex jako malý šmírák, některým ale toto označení přijde nehezké a spíše upřednostňují přezdívku Divizna. „To je super, já mám stejně starého syna a jsem si jistý, že by to hned olizoval,“ směje se jeden ze sledujících.

„Tak kde jsi s tím mlékem?“ žertuje další fanoušek, podle kterého Alex jen netrpělivě čeká na pořádnou svačinu. „Je třeba prozkoumat svět zblízka,“ směje se další. Nejeden sledující pak přitakává, že má doma něco podobného se svými stejně starými dětmi.

Alex Marešová chce očividně zkoumat, poznávat a zjišťovat. Její zvídavost z ní dělá holčičku, co se bude v budoucnu nejspíš velmi rychle a efektivně učit. Mareš je na ni už teď hrdý a sledovat její udivený výraz v chůvičce se stalo jednou z jeho největších zálib.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články