Dcera Kim Basinger svou matku z fleku strčí do kapsy. Tyhle smyslné rty a kočičí oči dostanou i vás

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
kim basinger
Zdroj: Profimedia

V téhle rodině se krása zřejmě předává z jednoho člena na druhého. Dcera Kim Basinger a Aleca Baldwina Ireland je totiž stejně krásná jako její matka. V minulosti si ale tahle kráska prošla peklem.

Alec Baldwin je na svou dceru sice pyšný, ale kdykoliv jeho dcera zveřejní odvážnou fotku, musí od svého otce čelit kritice. Jenže kráska tím nyní vyjadřuje, že je se svým tělem konečně spokojená a nebojí se ho ukázat.

V minulosti totiž stejně jako mnoho mladých dívek trpěla poruchami příjmu potravy.

Běhala, dokud nepadla

Vystupující kosti, tablety na podporu trávení a běh vždy, kdykoliv si dala něco k jídlu, až do chvíle, když přestala cítit nohy. Tak modelka prožívala nejhorší fáze anorexie. Jakmile si prý dala něco k jídlu, ihned běžela na záchod zvracet nebo pro projímací tabletky.

Ireland v tu dobu začínala v modelingu a věděla, že by si v něm jako tlustá neškrtla. Navíc jí vadily komentáře druhých na sociálních sítích, které tvrdily, že jako modelka je moc tlustá. Trvalo jí hodně dlouho, než samu sebe přijala a začala se mít ráda takovou, jaká je.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený i r e l a n d ? (@irelandbasingerbaldwin)

Divoké vztahy s rodiči

Dnes je kráska, která se narodila v roce 1995 v Los Angeles, spokojená. Užívá si, že může normálně jíst, s klidem si dá třeba zmrzlinu. Postavu si udržuje cvičením a zdravou stravou, pečuje ale i o svou mysl.

Myslí si, že život je příliš krátký na to, aby se trápila. To si ostatně prožila v dětství.

Do sedmi let zažívala rodinnou pohodu, všichni ji zbožňovali. Jenže v roce 2002 se její rodiče rozcházeli a rozvod byl poměrně divoký a bouřlivý. Nakonec byla svěřena do péče matky. Vyrostla z ní kráska, která zaujala modelingové agentury i nejrůznější značky.

Usmířili se nakonec i její rodiče, kteří se spolu domluvili, což dívce pomohlo právě kvůli její citlivé povaze. Modelka má se slavnou matkou skvělé vztahy a zbožňuje i svého otce, který se znovu oženil a má další čtyři děti.

Ireland sice v minulosti navštívila i psychiatrickou léčebnu, ale dnes to naštěstí vypadá, že chytla druhý dech.

Autor: Barbora Turková


Související články