Dcera Kateřiny Neumannové natočila, jak probíhá atletické soustředění. Zdůraznila velkou snídani

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Katerina Neumannova dcera
Zdroj: Profimedia

Dcera Kateřiny Neumannové zdědila její nadání pro sport. Na rozdíl od maminky se ale Lucie nevěnuje lyžím ani cyklistice, zaujala ji totiž atletika. O tom, jak probíhá její den na sportovním soustředění, se rozpovídala na svém instagramu.

Pohledná dcera Neumannové vypadá skvěle i díky tomu, že se udržuje v kondici. Na soustředění si dává pořádně do těla, přesto ale podobné akce podle svých slov miluje. Dodává ale, že důležité je pro ni především to, aby se podávalo dobré jídlo.

Na čerstvém vzduchu i v posilovně

Lucie se věnuje i jízdě na běžkách, jak dokázala například nedávno během Jizerské 50. Mnohem raději má ale posilování těla a atletiku. A právě tomu se věnuje na současném soustředění.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucka Neumannová (@lucie.neumannova)

Hned po velké snídani, kterou ve videu Lucie zdůraznila, si byla zaběhat a zaskákat do písku na venkovním hřišti. Pak ji prý bolely nohy, takže si s nimi vlezla do vířivky, aby namožené svaly trochu uklidnila.

Po obědě si na hodinku zdřímla, její kamarádka ji ale probudila plná energie, proto vyrazily do posilovny, kde trénovaly sílu rukou na hrazdě. „Měla jsem chuť na něco dobrého, tak jsem tu našla oříšky a hořkou čokoládu,“ prozradila pak Lucie s tím, že i během soustředění si může dovolit hřešit.

Před spánkem ještě pořádný úklid

Člověk by si řekl, že po takovém náročném dni si člověk bude chtít jen lehnout a spát. Dívky si ale ještě předtím musely pořádně uklidit v celém bytě. Podle Lucky totiž uklízečky příliš uklízet neumí.

Pro Českobudějovický deník už v minulosti Lucie prozradila, že jako atletka musí hodně také odpočívat. Tréninky jsou podle jejích slov uzpůsobeny tomu, kdy jsou závody. Dva dny předem například mívají atleti úplné volno.

Rozhodně to neznamená, že by se každý den potila hodiny na hřišti a pak po obědě navštívila posilovnu. Některé dny jsou podle dcery Neumannové trochu volnější, jiné zase náročnější. Celkově ale soustředění miluje, a to i proto, že má pokoj se svou skvělou kamarádkou.

Zdroj: Instagram, Expres, Českobudějovický deník

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články