Dcera Kate Hudson má asijské rysy po tatínkovi. Ve speciálním pyžamu vypadá jak vánoční skřítek

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
kate hudson
kate hudson

Dcera Kate Hudson se jmenuje Rani Rose a dle nových fotografií, s nimiž se herečka a dcera Goldie Hawn pochlubila, to vypadá,, že už je připravena na vánoční svátky. Vyfotila ji totiž v rozkošném červeno-zeleném pyžamu u stolu.

Herečka se s tímto snímkem pochlubila o víkendu. Její sledující velmi zaujalo, že je saténové pyžamo její dcerky střižené jako sako, takže trochu připomíná oblek. Rani Rose v něm vypadá jako vánoční skřítek.

Vánoční výzdobu už má dávno

Jedenačtyřicetiletá herečka už je trojnásobnou maminkou. I proto si dává na vánoční atmosféře záležet, chce, aby si je její ratolesti užily plnými doušky.

Na svém Instagramu prozradila, že její dům už je na vánoční svátky připraven už dávno. „Nemohla jsem se dočkat, takže jsme doma a jedeme!“, napsala k fotografii svých dekorací, mezi něž patří různé adventní věnce, světla a svíčky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Kate Hudson (@katehudson)

Kromě Rani Rose, kterou má s přítelem Dannym Fujikawem, má také děti z předchozích vztahů.

Devítiletého syna Binghama má s lídrem hudební skupiny Muse a šestnáctiletého puberťáka má pak s dalším muzikantem, frontmanem americké kapely The Black Crowes Chrisem Robinsonem. Randila však i s hereckým kolegou Owenem Wilsonem.

Ve výchově nedělá kompromisy

Hvězda romantických komedií se nedávno přiznala, že je poměrně přísnou matkou, což její rodinu velmi překvapilo.

Jde ale spíše o to, že ohledně určitých věcí a pravidel zkrátka nechce dělat kompromisy, protože ví, co je pro její děti nejlepší.

Samozřejmě ví, že chybovat je lidské, a svým dětem dává prostor, aby se z chyb mohly poučit. Do výchovy si ale i tak moc povídat nenechá.

„Všichni musíme mít otevřenou mysl a mít dobrý pocit z toho, co děláme, a nechat ostatní lidi žít tak, jak chtějí,“ uzavřela.

Autor: Alice Konopásková


Související články