Dcera Jitky Schneiderové se podobá více tatínkovi. V showbyznysu se cítí jako doma

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Jitka Schneiderova
Zdroj: Nextfoto

Dcera herečky Jitky Schneiderové roste do krásy. Sofie Anna, jejímž tatínkem je herec David Švehlík, se po boku své maminky nedávno objevila na společenské události. A bylo vidět, že pozornosti médií se rozhodně nebojí.

Už jako malá nafotila Sofie Anna kolekci pro známou českou návrhářku. Kromě toho se už nějaký čas pohybuje v hereckém odvětví. Kamery a fotoaparáty ji tak rozhodně nezaskočily.

Společně na jevišti

Není to tak dávno, co se spolu Jitka s dcerou objevily společně na jevišti. Koncem dubna si zahrály v Divadle Na Fidlovačce. „A je to tady! Se Sofií jsme spolu poprvé hrály na jevišti, a dokonce hned matku a dceru!“ podělila se tehdy podle Aha! s nadšením Jitka.

Doplnila, že je na svou dceru velmi hrdá a že děkuje za příležitost, kterou v divadle dostaly. Nadějnou mladou herečku pak za výkon velmi vychválila.

Podobá se tatínkovi

S hercem Davidem Švehlíkem už je Jitka nějaký čas rozvedená. Že právě on je tatínkem její dcery, ale zapřít nemůže. Sofie Anna se mu totiž podobá čím dál víc.

„Myslím, že je jenom po tatínkovi,“ říká podle Super sama herečka. Spousta fanoušků s ní ale nesouhlasí, krásná je dívka podle jejich slov také po mamince.

Na poslední akci po boku maminky pohledná mladá kráska zazářila a strhla na sebe velkou část pozornosti. Už teď je jasné, že se s showbyznysu v budoucnu neztratí a maminku i tatínka může s klidem následovat.

Zdroj: Extra, Aha!, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články