Dcera Jennifer Garner má nekonečné nohy. Budete zírat, že něco takového je vůbec možné

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
jennifer garner
jennifer garner

Hollywoodské hvězdy Jennifer Garner a Ben Affleck spolu mají tři děti. Ačkoli je vychovávají odděleně, vycházejí spolu ukázkově. Jejich nejstarší dcera Violet oslavila patnáctiny a z fleku by mohla být modelkou.


Jennifer Garner a Ben Affleck se seznámili během natáčení filmu Daredevil v roce 2003. O rok později se zasnoubili a vzali. Láska na první pohled jim vydržela jedenáct let.

Konec vztahu potvrdili definitivně v říjnu 2018, kdy bylo jejich manželství rozvedeno. Kromě dcery Violet mají spolu ještě jedenáctiletou Seraphinu a osmiletého Samuela.

Skvělé vztahy i po rozchodu

Ben Affleck ale otevřeně křičí do světa, že lepší matku si pro své děti vybrat nemohl. „Mám k ní velkou úctu a vděčnost. A přeji jí to nejlepší,“ přiznává.

Láska mezi nimi nikdy neutichla, ale jak sami říkají, žít spolu nemohou. Vztah se pokoušeli slepovat několikrát, ale Ben je velmi složitý člověk, má větší zálibu v alkoholu a hazardu, než je zdrávo.

Jejich děti mají štěstí, že rodiče spolu vycházejí a respektují se.

Zdroj: Profimedia

Dcera Violet

Nejstarší dcera hollywoodského páru, kterému bohužel láska nevydržela, oslavila v prosinci už patnácté narozeniny.
Violet studuje Carlthorp School v Santa Monice v Kalifornii. A i přesto, že jejím rodičům manželství nevyšlo, s oběma má skvělý vztah.

Svou výškou mladá slečna dohnala maminku. Má velmi štíhlou postavu a je překvapením, že si jí ještě nevšimly modelingové agentury.

Ben i Jennifer se snaží držet krok

Violetin otec Ben se kvůli ní chce zlepšovat ve španělštině, protože vnímá, že jeho dcera už je lepší než on. Začal tedy navštěvovat kurzy, aby s ní byl schopen držet tempo.

Udržovat krok s dospívající mladou dámou je v dnešním světě těžké. To ví i maminka Jennifer, ta se zase seznamuje se sociálními sítěmi a Violet se často škodolibě baví na maminčin účet. Hlavně v rámci používání smajlíků a schopností využívat hromadné chaty má prý Jennifer mezery.

Autor: Naďa Brožová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články