Dcera Jany Bernáškové se objeví jako nová postava v ZOO. Doufá, že se jednou proslaví v New Yorku

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jana Bernaskova
Zdroj: Nextfoto

Jana Bernášková je známá herečka, která část svého talentu předala také své dceři. Sedmnáctiletá Justýna se ve světě showbyznysu už teď umí pohybovat. Velmi brzy se objeví na televizních obrazovkách jako nová postava v seriálu ZOO.

„Justýnka vždycky říkala, že herečkou být nechce, ale teď už se tváří jinak. Začala točit, začala fotit, je v modelingové agentuře, teď dostala i nějaký seriál, takže to vypadá, že Justýnka v těch mých stopách půjde,“ prozradila pro Extra Bernášková.

Stoprocentní podpora

Justýna by ráda v budoucnu prorazila v USA, konkrétně ji láká New York. Její maminka ji podporuje a má pocit, že na to dcera rozhodně má.

„Chtěla bych, aby se Justýnka, protože chce dělat modeling, už vydala svou cestou. Už je načase, aby se tak jako ode mě odpojila. Takže si to vyšlapává po svém,“ řekla před časem hrdá maminka serveru iDNES.

Ačkoli byly doby, kdy to mezi Janou a Justýnou nebylo snadné, dnes už si obě ženy skvěle rozumí. „Když byla taková ta hustější puberta, kolem těch třinácti, tak to nebylo úplně dobrý. Tam bylo takový to narážení matka a dcera, ale teď, když jí je už skoro těch sedmnáct, tak je to krásný,“ vysvětlila Jana.

Nová posila v ZOO

Justýna už nějaký čas natáčí seriál ZOO a velmi brzy se na televizních obrazovkách objeví v nových dílech. Zahraje si roli Ivany, která zamotá hlavu mladému Eduardu Novotnému.

„Kladná postava to určitě není, i když ze začátku se bude zdát, že je milá, ale příběhem a postavami kolem sebe dost zamává. Je divoká a vlastně bych řekla, že je i dost divná, taková trošku psycho holka. Líbí se mi to, ale je těžké takovou postavu hrát. Není to lehká role, představuji někoho úplně jiného, než jsem já sama,“ říká mladá herečka.

Příležitosti si každopádně Justýna velmi váží. Doufá, že to jednou dotáhne v showbyznysu daleko, prozatím ji ale stále láká více modeling než herectví.

Zdroj: Extra, DeníkiDNES, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články