Dcera Ivy Kubelkové v 17 letech konkuruje vlastní matce. Už si vyslechla i to, že je hezčí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
iva kubelkova
Zdroj: Nextfoto

Někdejší vicemiss ČR Iva Kubelková je i ve svých 45 letech nádherná žena. Kromě toho, že ještě sama bude nějaký čas ohromovat fanoušky svou krásou, nemusí se bát, že by se její geny ztratily. Její dcera Natálie Jirásková totiž ve svých 17 letech roste do krásy a mamince se v mnoha ohledech podobá.

Kubelková má vlasy tmavé, její dcera světlejší. Jinak jsou si ale v obličeji velmi podobné a už teď je vidět, že pokud bude mít Natálie zájem, kariéra modelky na ni vyloženě čeká. A zatím to vypadá, že zájem by byl.

Kromě společných rysů v obličeji se ale dvě krásky podobají v mnoha dalších ohledech. Mají podobný vkus v oblékání, podobně se vyjadřují, mají stejné názory na věc, na fotografiích dokonce i stejně pózují. Někdy fanoušci ani nevěří, že jde skutečně o dvě osoby.

Plavková sezóna začala

Jakmile se jen trochu oteplilo, řada celebrit toho využila a zaplavila své sociální sítě fotografiemi v plavkách, na kterých mohou především modelky předvést svá nádherná těla. A Iva Kubelková také dlouho nezahálela. Není ale v rodině sama.

V plavkách se velmi ráda ukazuje i Natálie. Někteří fanoušci mají při prohlížení jejího instagramu pocit, že vidí Ivu. Některé Natáliiny snímky jsou totiž jako okopírované od maminky. A nedělá to pravděpodobně schválně, má jednoduše tohle pózování v krvi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Natálka Jirásková (@natalkajiraskova)

Před pár dny se například předvedla v růžových plavkách a ukázala svou dokonale tvarovanou opálenou postavu. Na sedmnáct let by ji řada lidí s její vyspělostí netipla, a v komentářích se dokonce dozvěděla, že je snad hezčí než její maminka.

Konkurence pro Kubelkovou?

Někteří fanoušci mají za to, že by mohla být Natálie pro Ivu konkurencí, už teď ji totiž mnoho lidí obdivuje. Na druhou stranu je ale Kubelková stále krásná žena a pro mnohé není náhrady. Ona sama rozhodně nijak nežárlí, spíše naopak.

Dceři přeje jen to nejlepší a ve všem ji podporuje. Váží si na ní spousty věcí, jak se kdysi přiznala i v rozhovoru pro Život v Česku. „Oceňuju na ní asi úplně vše. Je opravdu úžasná a hodně empatická. Je to čistá duše a moc milá holka. Myslím si, že ohledně podoby je člověk těžko schopen nějak hodnotit, všechno je dost subjektivní,“ řekla tehdy.

natalie jiraskova iva kubelkova

Zdroj: Nextfoto

„Nevím, jestli to můžu nějak popsat, v čem je po kom. Podle mě to příroda umí šikovně nakombinovat a genetika se pomíchá ze všech možných směrů,“ dodala modelka závěrem na dotaz, zda má Natálie nějaké ty geny i po svém otci Georgi Jiráskovi.

Zdroj: Blesk, Život v Česku, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články