Dcera Ivy Kubelkové je snad ještě krásnější než maminka. Podívejte se na její andělskou tvář

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
iva kubelková
iva kubelková

Modelka a moderátorka Iva Kubelková má s partnerem malířem a designérem Georgem Jiraskem dvě dcery. Ve starší Natálce jí roste pořádná konkurence. Šestnáctiletá dcera zdědila po mamince jen to nejlepší a má slušně rozjetou kariéru modelky.

Iva Kubelková začínala s modelingem v roce 1996, to jí bylo devatenáct let. Tehdy se přihlásila do soutěže Miss České republiky a stala se první ViceMiss. Vítězství tenkrát získala Petra Minářová, která se nyní věnuje spíše koním než modelingu.

Iva tři roky po čtyřicítce vypadá báječně a stále je žádanou modelkou. Díky udržovanému vzhledu je také tváří kosmetické společnosti nebo značky spodního prádla. Sama dokonce vlastní jeden kadeřnický salon v Praze.

Poslední roky se věnuje hlavně moderaci akcí i televizních pořadů. Aktuálně moderuje také zpravodajskou relaci Showtime, kde se střídá s Laďkou Něrgešovou a Gabrielou Koukalovou.

Sbalila kamaráda svého otce

Se svým životním partnerem Georgem Jiraskem je osmnáct let. Znají se ale mnohem déle, Georg je totiž kamarádem Ivina otce. Na chatu k Georgovi jezdila i s bývalým partnerem Jaromírem Jágrem.

S Georgem mají dvě dcery. Šestnáctiletou Natálii a jedenáctiletou Karolínu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Natálie Jirásková (@natalkajiraskova)

Starší Natálie začínala na molech už jako čtrnáctiletá. První velkou show zažila v roce 2019 po boku maminky Ivy na show Beaty Rajské. Rodina ji v modelingu plně podporuje a Ivě roste pořádná konkurence.

Andělská tvář

Iva byla vždy oceňována za své ženské přednosti. Její poprsí vyhrálo několikrát v soutěži o nejhezčí česká ňadra, její dcera tuto chloubu podědila a v šestnácti letech se pyšní pěkně naditým dekoltem.

Dokonalá andělská tvář, pronikavé tmavé oči a perfektní postava. Vloni navíc Natálie změnila barvu vlasů a je teď odbarvenou blondýnkou.

Často je přirovnávána k Cindy Crawford nebo k její dceři, která půvab po mamince podědila úplně stejně jako Natálie po Ivě.

Autor: Naďa Brožová


Související články