Dcera Ivany Andrlové je přesná kopie své matky. Z té neskutečné podoby vás zamrazí

od Andrea Světlíková
2 minuty čtení
ivana andrlová
Zdroj: Profimedia

Herečka Ivana Andrlová je všemi milovaná jako princezna z několika známých pohádek. V reálném životě to ale neměla vůbec jednoduché. Vrásky jí dělala hlavně její dcera Michaela, kterou má s hercem Ivanem Vyskočilem.

Výrazně staršího Ivana Vyskočila si herečka Ivana Andrlová brala, když jí bylo krátce dvacet let. Neodradilo ji ani to, že za sebou měl dvě manželství. Ona sama si už koneckonců jako mladá vyzkoušela, jaké to je být slavná. Bavil ji spíše tanec a zpěv než herectví.

Z lásky k trestnímu oznámení

Přesto se nejvíce proslavila jako herečka, a to hned první televizní komedií s názvem Podnájemníci, v níž se objevila. Šla z role do role, diváci ji milovali a ona dostávala desítky nabídek na rande. Vybrala si o čtrnáct let staršího Ivana Vyskočila, se kterým si bezvadně rozuměla.

Nevadilo jí ani to, že za sebou už měl dvě manželství a z toho druhého dvě děti. Do toho mu přibyla dcera Míša, kterou má právě s Ivanou. V roce 1996 ale požádala o rozvod, který probíhal hodně drsně a vládly mu brutální hádky, vzájemné urážky a trestní oznámení.

Vyšlo najevo, že oba herci se navzájem podváděli, herec třeba jednou vtrhl do bytu milence své ženy a načapal je inflagranti.

ivana andrlová dcera

Zdroj: Profimedia

Vztahy s dcerou na bodu mrazu

Součástí rozvodu byly i hádky o dceru, protože herec tvrdil, že mu Andrlová znemožňuje kontakt s dcerou. Míša rozvod rodičů nenesla dobře, což se odrazilo i na tom, že oběma z nich přidělala spoustu vrásek. Puberta nastoupila později a divoká dcera začala rebelovat až v dospělosti. Vyholila si hlavu, nechala si potetovat ňadro, mluvilo se i o tom, že si nemyje hlavu.

Vztah herečky a její dcery byl na bodu mrazu, což Ivana netajila. Sama říkala, že je Míša o pár let pozadu a teprve se hledá. Herečka to ale nesla velice těžce, a dokonce musela vyhledat odbornou pomoc.

Nepomohl jí ani fakt, že Vyskočil si poměrně brzy našel o mnoho let mladší milenku v podobě tanečnice Anife, která si prý s Míšou skvěle rozuměla. Také si nárokovala její výchovu a tvrdila, že Míšu v podstatě vychovala ona.

Vše se ale v dobré obrátilo, Míša se vzpamatovala, a nakonec se proměnila v krásnou ženu, kterou její matka klidně ráda ukáže, protože vypadá jako její kopie.

Svým rodičům už dělá jenom radost, z čehož má radost hlavně Ivana Andrlová, která sice už další lásku nenašla, ale v pracovním životě se jí daří stále skvěle.

Autor: Barbora Turková

Související články