Dcera Gordona Ramsayho je začínající modelka. Tahle kráska s hlubokým pohledem i výstřihem by dostala i vás

od Šárka Blahoňovská
< 1 minuta čtení
Gordon Ramsay
Gordon Ramsay

Slavný britský šéfkuchař Gordon Ramsay je osobností známou i u nás. Jako nemilosrdný šéf hodnotil restaurace i kuchařské výkony jednotlivců či učil vařit přímo diváky u televizních obrazovek. Daří se mu i v osobním životě. Naposledy mu udělala radost dcera Holly, která má před sebou kariéru v modelingu.

Holly pochází z dvojčat, její bratr-dvojče se jmenuje Jack. Společné narozeniny a vstup do dospělosti oslavili v rodinném kruhu.

„Dvacet jedna. Veselé narozeniny nám přeji. Děkuji ti za to, že jsi nejlepší a vždy stojíš po mém boku,“ napsala Holly k fotografii z dětství, na níž je zvěčněná se svým bratrem, modrookým blonďákem. Tu zveřejnila na sociální síti Instagram.

Na ní pravidelně zásobuje fanoušky snímky z běžných dní, ale i fotografiemi, na nichž cíleně pózuje.

Nejen odvážné snímky

Nedávno třeba jednadvacetiletá modelka zaujala svým plochým břichem na snímku, na němž má oblečený jen zářivě žlutý svetr po prsa a šortky.

Nebojí se ale také zvečnit jen v plavkách nebo šatech, které připomínají noční košilku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený HollyAnna Ramsay (@hollyramsayy)

Po boku svého otce Gordona se Holly objevila například na London Fashion Week v roce 2019 nebo na udílení cen GQ Muži roku v roce 2017 v témže městě.

Holly loni prozradila, že se upsala modelingové agentuře Established Models. S ní má sice smlouvu teprve čerstvě, nicméně snímky z jednoho z prvních focení už stihla zveřejnit na svém Instagramu.

Její pes má vlastní Instagram

Ve volném čase se Holly věnuje svému buldočkovi, jemuž založila i vlastní instagramový účet. Jmenuje se Truffle a svou paničku dokonce doprovází i do práce.

Slavný šéfkuchař má kromě Holly a Jacka další tři děti. Nejstarší dcera se jmenuje Megan, devatenáctiletá dcera Matilda a jeho posledním potomkem je syn Oscar.

Autor: Alice Konopásková


Související články