Dcera Gisele Bündchen je krásná po matce. Zdědila i její oblíbenou zábavu

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
gisele bunchen
gisele bunchen

Topmodelka Gisele Bündchen je jednou z nejúspěšnějších modelek světa. Je jí 40 let, a přitom vypadá už několik let pořád stejně, jako kdyby se jí čas vůbec netýkal. Je stále považována za jednu z nejkrásnějších žen světa a několik let byla nejlépe placenou modelkou. Je šťastně vdaná za hráče amerického fotbalu Toma Bradyho, se kterým tvoří pár už deset let. Narodili se jim dvě děti, Vivian a Benjamin.

Brazilka dobyla svět

Gisele je původem z Brazílie. Nevypadá však jako typická latinskoamerická žena. Je to modrooká blondýnka s porcelánovou pletí.

Vyrůstala společně s pěti sestrami, jednou z nich je Giselino dvojče Patrícia. Přála si být volejbalistkou, než ji však jednou vzala matka společně se sestrami na modelingovou soutěž. V soutěži se umístila druhá a rozhodla se, že modeling je kariéra stvořená pro ni. A to jí bylo teprve 14 let.

Nevídaný úspěch všechny překvapil

Před dosažením plnoletosti měla Gisele úspěch po celém světě. Pózovala pro Vogue, renomované návrháře, účastnila se módních přehlídek.

Pravidelně se o ní psalo jako o přelomové ikonické modelce. Někteří se nechali dokonce slyšet, že je to žena seslaná od samotného Boha. Téměř čtyřicetkrát se umístila na titulní straně Vogue a vymyslela si vlastní chůzi po přehlídkových molech, kterou se nové modelky snaží napodobit. Gisele dosáhla naprostého vrcholu.

Láska jejího života

Pět let chodila s Leonardem DiCapriem, poté se ale zamilovala do hráče amerického fotbalu Toma Bradyho. Ten se stal její životní láskou. S mužem tvoří jeden z nejstabilnějších párů showbyznysu. Do svého manžela se Gisele zamilovala okamžitě. Věděla, že je to její osudová láska. Stejně tomu bylo i opačně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Gisele Bündchen (@gisele)

Nebylo to u nich ale vždy růžové. První zkoušku zažili hned na počátku jejich vztahu. Zjistili totiž, že Tomova bývalá žena je těhotná. Vše ale společně překonali a Gisel bere nevlastního syna jako vlastního. Ten skvěle vychází i s jejími dětmi a stal se nedílnou součástí rodiny.

Bude modelka, nebo fotbalistka?

Vivian je celá maminka. O tom se můžou přesvědčit všichni, jelikož Gisele i její manžel své děti rádi sdílejí na sociálních sítích. Vivien s maminkou cvičí jógu a zkrátka chce být jako ona. Malá slečna má ale ráda více sportů. Hraje s tátou fotbal, běhá a plave.

Vivian má tedy nakročeno k tomu stát se modelkou. Zřejmě bude krásná (ne-li krásnější než matka), vysoká a štíhlá. Dokáže být ještě úspěšnější než Gisele? Nebo všechny překvapí a stane se z ní fotbalistka jako z tatínka? Počkejme si pár let a uvidíme.

Autor: Ludmila Magalhaesová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články