Dcera Dary Rolins si užila premiéru na červeném koberci. Nemuselo k ní dojít

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
dara dcera vary
Zdroj: Nextfoto

Z malé dcery Dary Rolins vyrostla velká slečna, která svou maminku doprovází nejen na pódiu, ale i ve společnosti. Nejinak tomu bylo na Mezinárodním filmovém festivalu Karlovy Vary, kde to oběma velmi slušelo.

O malou Lauru vedla zpěvačka s jejím tatínek Matějem Homolou dlouhé spory. To už je však minulostí, oba rodiče jsou nyní na svou dospívající dceru hrdí.

Modelka prý nebude

Není se čemu divit, kromě hudebního nadání zdědila po mamince i krásu. Tu mohla prezentovat například v časopise Grade, pro který nafotila krásné a přirozené snímky.

„Nehledejte za tím její ani moji ambici mít z ní od zítra modelku, šlo o nabídku, která se neodmítá. Představit ji v tom nejpřirozenějším světle, obyčejně neobyčejnou, tak, jak ji známe jen my, její rodina a kamarádi. Bez snahy ji měnit, tvarovat, stylizovat ani nijak zvlášť medializovat, právě díky důvěře je celý tento materiál autentický,“ popřela na instagramu zpěvačka, že by chtěla mít z dcery modelku.

Krásná Laura by však z fleku modelku dělat mohla. Přesvědčili se o tom i návštěvníci festivalu, kam obě dámy zamířily.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Jen si to tady odložím

Tak přesně touto větou začíná Dara příspěvek na instagramu, ke kterému přiložila krásnou fotku sebe a dcery ve večerních róbách.

Pro obě to byl speciální večer, protože Lola se poprvé prošla po červeném koberci. Jak zpěvačka dodala, bylo to spojeno se stresem, za což je ráda.

„Díky každému takovému poznání ví i ona, že za vším, co v konečném důsledku vypadá jednoduše (být zpěvačkou, modelkou na obálce časopisu, projít se po červeném koberci…), se skrývá kopec práce, zpravidla hned několika lidí,“ vysvětluje Dara.

Vše záviselo na sladění

Laura na sobě v tento speciální den měla outfit z dílny oblíbeného návrháře Ricka Owense. Boty prý stihla mamince ze šatníku odnést ještě předtím, než si je stihla sama vzít, a jsou od značky Jimmy Choo.

Rolins ve svém příspěvku přiznává, že dceřiny šaty se vybíraly dva dny před událostí, a poté si musela maminka hledat model, který by k tomu ladil.

„Bylo dohodnuto, že pokud šaty neseženeme, vezmu ji na koberec příští rok,“ šokovala Rolins, jak moc bylo důležité se sladit.

Zpěvaččiny šaty jsou z dílny Lukáše Kimličky, který měl zakázkou jasně danou: zářivá elegance aka šťavnatá manDarinka.

Rolins píše, že všichni ví, že na sebe umí strhnout pozornost, když chce. Ale tentokrát chtěla, aby vynikla ta pravá hvězda, kterou byla její dcera.

Zdroje: Super, Instagram

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články