Dcera Daniela Hůlky na premiéře Zoubkové víly s nadšením pózovala fotografům

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
hulka rozarka
Zdroj: Profimedia

Muzikálový zpěvák Daniel Hůlka si musel na svou dceru dlouho počkat. V roce 2017 ale jeho partnerka otěhotněla, a on si ji tak vzal. Dnes je pro něj pětiletá Rozárka vším. Pravidelně to ukazuje i ve společnosti, naposledy svou dceru vzal na premiéru animovaného filmu Zoubková víla.


„Jsme konzervativní heterosexuální demokrati, rodina je základ státu,“ řekl kdysi Hůlka ke své nečekané veselce. Ukázalo se, že v manželství mu to s jeho ženou Barborou skvěle klape. Ve všem se doplňují a Rozárka pod jejich dohledem roste do šikovné holčičky.

Mimo jiné miluje také cestování. Tuto lásku zdědila po tatínkovi. „Rozárka jezdí všude s námi. Ve dvou letech měla procestovaných už devět evropských zemí,“ svěřil se pyšný otec roztomilé holčičky.

Společně do společnosti

Hůlka bere Rozárku nejen na zahraniční cesty. Často se chodí dívat i na premiéry různých filmů a bere ji do společnosti, kdykoli k tomu má možnost. Malá holčička si tak zvyká na showbyznys.

Kdykoli se někde objeví, zeširoka se usmívá. Zdá se, že pozornost jí dělá dobře. Možná se tak také jednou uchytí u filmu nebo hudby jako tatínek? Na takové otázky je nejspíš brzy, jasné ale je, že fotografů se nebojí.

Ukázala to například loni v září na udílení cen ARTES 2022 v pražském Divadle Lucie Bílé.

Od ucha k uchu

Teď se po boku tatínka objevila zase na premiéře animovaného snímku Zoubková víla.

hulka dcera

Zdroj: Profimedia

Na premiéře si dívka užívala nejen samotný film. Jak je vidět z fotek, které se podařilo fotografům zachytit, ona i Hůlka mají rádi pozornost. Rozárka pózovala s nadšením. Dvojice se na každém snímku usmívá od ucha k uchu a je vidět, že jsou šťastní a užívají si společně strávené dny.

Že na fotografy Daniel reaguje pozitivně, to není žádné překvapení. Ve světě showbyznysu umí chodit a nejspíš je rád, když je středem pozornosti. U malé holčičky je ale její láska k pózování překvapivá.

Je jasné, že malá Rozárka ještě v mnohém v životě překvapí. Co z ní nakonec vyroste, to se teprve uvidí. Ať už se ale nakonec uchytí kdekoli, je jasné, že bude lidem kolem sebe rozdávat pozitivní energii.

Zdroj: Profimedia, OnlyU, CNN Prima NEWS

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články