Dcera Cruelly de Vil naštěstí nezdědila matčin jízlivý pohled. Svou krásou ji již dávno předčila

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
Cruella de Vil
Cruella de Vil

Americká herečka, která se proslavila především rolí hrůzu nahánějící Cruelly de Vil, se sice třikrát provdala, ale jedinou dceru má z pouze partnerského svazku s producentem Johnem Starkem. Potkala ho při natáčení filmu Svět podle Garpa. Ten jí kromě první nominace na Oscara dal také otce jediné dcery.

Annie Maude Starke se narodila v roce 1988 ve státě New York. Po rodičích zdědila lásku k filmu a umění.

Bohužel plnohodnotnou rodinu si dlouho neužila, protože se rodiče rozešli, když jí byly pouhé tři roky.

V mládí se Annie věnovala také sportu. V jezdectví na koni zvítězila v patnácti letech na zimním jezdeckém festivalu na Floridě. Vystudovala historii a umění, ale vždy ji to táhlo k filmu.

Koňské sedlo vyměnila za herectví

Svou první větší příležitost dostala ve filmu Albert Nobbs, kde hlavní roli, navíc mužskou, ztvárnila její matka. Ta je vůbec jejím velkým filmovým vzorem.

Další velkou příležitost dostala opět ve filmu, kde zářila její matka. Drama Žena pojednává o životě skvělé a oddané manželky Joan, která celý život podporovala svého manžela spisovatele a v momentě, kdy si má manžel převzít Nobelovu cenu, se zhroutí.

Zdroj: Kathy Hutchins / Shutterstock.com

Annie zde ztvárnila mladší verzi Joan. Její maminka byla za tuto roli opět nominována na Oscara.

Zatím to vypadá, že se Annie pohybuje ve stínu své slavné matky, ale vzhledem k tomu, že je jí teprve třicet čtyři let, leccos se může změnit.

Šťastná v soukromí

V soukromí už ale má několik milníků za sebou. V roce 2016 ji požádal finanční manažer Marc Elba o ruku velmi romantickým způsobem – na lodi Annina dědečka.

Ihned poté, co pokleknul a ona souhlasila se sňatkem, se k nim na večeři přidal i zbytek rodiny.

Pro Annie to bylo naprosto perfektní, protože si na rodině a tradicích dost potrpí.

O dva roky později se konala svatba. Na statku matky v Bedfordu, kde Annie strávila své dětství, se konal jednoduchý, ale velmi elegantní obřad ve venkovském stylu. Jako nevěsta byla Annie naprosto okouzlující.

Krásná blondýnka se své mamince začíná čím dál více podobat. Ačkoliv na větší filmovou příležitost teprve čeká, i tak je na ni slavná maminka řádně pyšná.

Autor: Karolína Stoczková


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články