Dcera Arnolda Schwarzeneggera zveřejnila vánoční foto se svým fešákem. Jejich bláznivá pyžama vás pobaví

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
arnold schwarzenegger 1
arnold schwarzenegger 1

Katherine Schwarzenegger Pratt je spisovatelkou a milovnicí zvířat. Dcera Arnolda Schwarzeneggera se dokonce stará o opuštěné psy a většině svých svěřenců našla nový domov. Jeden z nich si však získal srdce natolik, že se jej nedokázala vzdát, a tak se rozhodla si ho ponechat.

Inspiroval ji k napsání knihy

A tak se stala lidskou maminkou štěněte jménem Maverick. Jméno mu zvolila, když se dostalo ze všech nemocí, které ho trápily.

Chvíli to totiž vypadalo, že nepřežije. Naštěstí se z toho malé štěně dostalo a bylo připraveno své paničce dělat jen radost.

Katherine mu proto vybrala jméno, které v ní evokovalo silného nositele. Její pejsek na něj začal okamžitě slyšet, a tak bylo rozhodnuto.

Maverick Katherine dokonce inspiroval k napsání dětské knížky, která sleduje jeho psí dobrodružství.

Malý žíhaný pes, který má jedno ucho nahoru a jedno ucho dolů se zkrátka stal jejím miláčkem i inspirací.

Nekupuj, adoptuj

Pomocí fotografií s ním si Katherine na sociálních sítích klade za cíl šířit povědomí o adopci psů z útulku. Není tak překvapením, že heslo „Nekupuj, adoptuj“ je něco, s čímž se ztotožňuje.

Zdroj: Profimedia

Co se týče výchovy, je Katherine ten typ, který rád svého psího miláčka rozmazluje.

„Snažím se dodržovat stálý plán procházek a ujistit se, že je venku a je o něj dobře postaráno. Během prázdnin ho ráda rozmazluji všemi úžasnými věcmi, které mu mohu koupit, jako jsou vánoční svetry a plyšové hračky,“ říká.

Skutečně, svému psovi nedávno pořídila stejné pyžamo, jaké má ona sama. Snímek zveřejnila na svém instagramovém profilu. Dělá to tak každý rok a v této tradici hodlá pokračovat i nadále.

Její muž Chris Pratt, americký herec známý například z filmu

Strážci galaxie, prý nic nenamítá. Z Mavericka je prý od začátku stejně nadšený jako jeho choť.

Autor: Šárka Blahoňovská


Související články