Dcera Andrey Verešové odjela na sportovní kemp. Její maminka jí tajně předělává pokoj

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Veresova Andrea
Zdroj: Nextfoto

Dcera Andrey Verešové Vanessa je nejen krásná, ale také velmi úspěšná. Ve šlépějích své krásné maminky sice nejde, zato se jí velmi daří na poli sportu. Nedávno odletěla na speciální výcvik na Nový Zéland. Andrea jí za odměnu připravila krásné překvapení — nechala jí předělat dětský pokoj.

Modelka, moderátorka a herečka Andrea Verešová má se svým manželem Danielem Volopichem dvě děti, a to patnáctiletou Vanessu a třináctiletého Daniela.

Talentovaná sportovkyně

Právě její starší dcera slaví v poslední době velké úspěchy. Nikoliv však ve světě modelingu, ale na sněhu. Vanessa se totiž aktivně věnuje snowboardingu.

Navíc je v něm velmi úspěšná. „Dcera se věnuje vrcholově snowboardingu. Vyhrála dvě medaile na olympiádě dětí a mládeže. Byla pozvaná do kempu na Nový Zéland,“ pochlubila se nedávno Verešová Expresu.

Po návratu ji zřejmě čeká pořádný šok

Není proto vůbec divu, že je na mladou sportovkyni její maminka velmi hrdá. Za odměnu si tak pro ni připravila obrovské překvapení.

„Využila jsem toho, že dcera 3 týdny trénuje na Novém Zélandu, a rozhodla jsem se jí zrekonstruovat dětský pokoj,“ uvedla podle Blesku Verešová na svém instagramu.

Pokoj pro velkou slečnu

Dokonce se na svých stories pochlubila i předběžnou vizualizací nového pokojíčku. Ty už nejsou k vidění, ale na obrázcích, které zveřejnil deník Blesk, si můžete všimnout, že se Vanessa může těšit na velkou postel, kosmetický stolek, televizi, ale také psací stůl.

Pokoj vypadá velmi hezky a elegantně. Dominuje mu bílá barva v kombinaci s růžovou a šedou.

Sympatická slečna nedávno oslavila 15. narozeniny. Na změnu z dětského pokoje na dívčí má tak určitě nárok. Snad se jí její nový příbytek bude líbit.

Zdroj: Blesk, Expres, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články