Dcera Andrey Sestini Hlaváčkové natočila tatínkovi rozkošné video. Jeho obsah vás přivede v úžas

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
andrea sestini hlaváčková
andrea sestini hlaváčková

Bývala úspěšnou tenistkou, je dokonce i držitelkou olympijské medaile. Dnes má priority ale úplně jinde. Je pyšnou manželkou, a hlavně maminkou malé Isabellky, jejíž otec je často na cestách.

Jedna z nejúspěšnější českých tenisek historie si už rok a půl užívá mateřských povinností.

Spolu s manželem, bývalým italským tenistou Fabriziem Sestinim, je více než jedenáct let. Vzali se po osmiletém vztahu. Fabrizio nyní pracuje jako italský tour manažer na okruhu WTA, a doma tak tráví málo času.

Česko-italský pár se usadil v Monaku, které je mezi sportovci velmi oblíbené. Aktuálně jsou ale od začátku prosince v Praze, kde strávili s rodinou Vánoce.

Největší štěstí

Andrea před dvěma lety dočasně přerušila kariéru z důvodu těhotenství. Tenis tak ještě definitivně na hřebík nepověsila a po mateřské pauze se k němu může kdykoli vrátit.

13. srpna 2019 ji potkalo zatím největší životní štěstí. Narodila se jí malá Isabellka. Od té doby její Instagram překypuje dětskými fotkami s roztomilou modrookou blondýnkou, které říkají Bibi.

Díky partnerově povolání je na holčičku Andrea často sama a na sociálních sítích si tak s ostatními maminkami ráda sděluje dojmy z výchovy malé dcerky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Andrea Sestini Hlavackova (@andreasestinihlavackova)

Rozkošné video

Nedávno přidala video, kde rok a půl stará Isabellka roztomile opakuje jednotlivá anglická slova po mamince. Jelikož doma Andrea s Fabriziem mezi sebou hovoří anglicky, malá Bibi má anglický jazyk přirozeně zažitý stejně jako český, kterým na ni mluví Andrea.

„Hey Daddy, I Miss You, Come Home Soon Please,“ roztomile žvatlá malá princezna. V překladu to znamená: „Hej tatínku, chybíš mi, vrať se prosím brzy domů.“

Rozkošným videem Andrea dojala nejen tatínka, ale i své sledující. Ti oceňují, jak holčička v útlém věku už krásně opakuje slova a dojímají se nad malou šikulkou.

Bohužel, hateři se najdou snad u každé celebrity a u každého příspěvku. Ani Andree se to nevyhýbá, a ačkoli se může zdát, že takové video nemůže snad nikomu vadit, opak je pravdou. Pod videem je třeba komentář: „Každé malé dítě je takto sladké… divná exhibice.“ Je smutné, že pod rouškou anonymity mají lidé potřebu odsuzovat i tak prosté věci, jako je radost nad vlastním dítětem.

Andrea si ze špatných komentářů špatnou hlavu určitě nedělá a denně sociální sítě zásobuje novými fotkami. Aktuálně třeba těmi z prvního bobování.

Autor: Naďa Brožová


Související články