Dcera Aleny Mihulové není žádná tuctovka. Takto netradičně vypadá

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
alena mihulová
Zdroj: Profimedia

Alena Mihulová poprvé zazářila po boku Jiřiny Jiráskové ve snímku Sestřičky z roku 1983. Režíroval jej právě Karel Kachyňa. Tam se do něj herečka zamilovala. Vztah udržovali v tajnosti, nicméně v roce 1994 jej stvrdili sňatkem. Brzy nato se jim narodila dcera Karolína. Kam vedly její kroky?

Tatínek by byl na Karolínu velmi pyšný, protože se vydala v jeho šlépějích a šla studovat režii na Filmovou akademii Miroslava Ondříčka v Písku.

Poté ji to však táhlo do Prahy na Metropolitní univerzitu, kde ji lákal obor Mediální studia. Momentálně se živí marketingem, specializuje se na reklamu na sociálních sítích.

S partnerkou doprovází maminku na akce

Karolína se netají svou sexuální orientací, ve společnosti se ukazuje po boku půvabné přítelkyně Natálie Wirst, s níž randí už od roku 2014.

Obě dívky mají s herečkou velmi pěkný vztah a dělaly ji společnost třeba na premiéře snímku Domácí péče.

V němž Alena excelovala a zaslouženě za něj získala ocenění Český lev pro nejlepší herečku v hlavní roli.

Film ji vrátil zpět mezi herecké hvězdy a dostala díky němu i několik zahraničních nabídek na natáčení. Vidět jsme ji mohli i v seriálech Ulice.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Karolína K. Kachyňová (@karolina.k.kachynova)

Všechny tři se objevily i v roce 2016 na festivalu v Karlových Varech.

Alena je ráda, že doba pokročila a dívky nemusí svou lásku tajit, tak jak to učinila ona s Kachyňou. Když se do něj zakoukala, bylo jí teprve sedmnáct let. Kachyňa byl od čtyřicet jedna let starší.

Karolína i Natálie mají cit pro módu a jsou ozdobou každé akce. Když Karolína dorazila na předávání Český lev v oblek, s krátkým účesem a rudou rtěnkou, způsobila poprask. Její partnerka vytáhla róbu a vsadila na tmavé oči i rty.

Na její popud vznikla kniha

Krásná černovláska, která si krátký sestřih udržuje i dnes, si na tatínka příliš nepamatuje, a tak svou maminkou ponoukla k tomu, aby o něm sepsala knihu.

Vznikl tak titul Můj život s Karlem Kachyňou, na němž se Alena podílela s Alexandrou Stuškovou.

Autor: Alice Konopásková


Související články