David Prachař ve StarDance skončil. Alespoň bude mít více času věnovat se svému synovi, se kterým mlátí puberta

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
David Prachar StarDance
Zdroj: Nextfoto

Ve druhém díle pořadu StarDance vypadl herec David Prachař. Předvedl sice společně se svou taneční partnerkou Zuzanou Dvořákovou Šťastnou pozoruhodný výkon, na postup to ale bohužel nestačilo.

Pár skončil v rozstřelu s Josefem Maršálkem a tanečnicí Adrianou Maškovou. Nakonec právě cukrář a jeho partnerka postoupili dál.

„Někdo to být musí,“ řekl David Prachař. Doplnil, že je mu ctí, že vypadl konkrétně ve výročním stém dílu soutěže. „To se nikomu doposud nestalo,“ cituje jeho slova iDNES.

Alespoň bude mít více času na syna

David Prachař byl přípravami na StarDance zaměstnaný a tréninky mu dávaly zabrat. Že vypadl, je mu sice líto, na druhou stranu ale svým kolegům přeje, že oni mohou pokračovat.

„Já jsem rád, že tu zůstal Pepa Maršálek, protože koblihy tu budou dál vítány. Je to naprosto v pořádku,“ řekl podle Blesku v přímém přenosu. Alespoň teď bude mít herec více času na svého syna. Ten prochází pubertou a někdy to s ním není snadné.

Patnáctiletého Františka herec vychovává se svou partnerkou Lindou Rybovou. Chlapec se pomalu ale jistě začíná objevovat i na scéně českého showbyznysu.

„Podívejte se, jak já mám krásného bratra. Proč nejdeš ty tu módní přehlídku za mě?“ ptá se jeho sestra v jednom ze svých vlogů, kde ukazuje, jak sympatický blonďák skvěle vypadá.

Náročná puberta

David Prachař přiznává, že se synem v poslední době trochu zápasí. Respektive tedy s jeho pubertou.

„Holky byly jemnější, Kubíček byl taky jemnější, Mariánka byla jemná, ale Franta teda jako… Zřejmě je to tak daný, že mi Pán Bůh nadělil pět dětí a to poslední je opravdu síla,“ říká v rozhovoru pro Extra.

Prozatím prý nad holkami vítězí fotbal a konzervatoř, herec si je ale jistý, že velmi brzy přijde čas, kdy bude jeho syn řešit také vztahy.

V současné době je nicméně David rád, že se František věnuje alespoň trochu herectví. „No je mu patnáct let, je na konzervatoři, takže to vypadá špatně, asi zase taky půjde touhle cestou,“ říká s humorem.

Zdroj: iDNES, Blesk, Extra, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články