David Křížek razantně změnil účes a minulost nechal za sebou. Bál se ostříhat kvůli žloutence

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
David Krizek
Zdroj: Nextfoto

David Křížek byl z vězení propuštěn teprve nedávno. Český jachtař se ze svobody raduje po boku rodiny, která ho ve všem podporovala i v době, kdy byl za mřížemi. Za svým tehdejším životem se David rozhodl udělat tlustou čáru a potvrdil to i radikální změnou účesu.

Z vězení vyšel David s dlouhými vlasy. Ty si nechal nedávno výrazně zkrátit. Se změnou se pochlubil na sociální síti. A dokonce i jeho žena sdílela na svém instagramu snímek s novým Davidem a hrdě se pochlubila tím, jakého má doma fešáka.

Neměl chuť se stříhat

Během pobytu ve vězení Davidovi vlasy narostly. Neměl totiž podle všeho chuť se stříhat. U svého příspěvku, ve kterém se předvedl s krátkými vlasy, situaci vysvětlil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lucie Křížková (Váchová) (@lucie_krizkova)

„Když holič smí používat jen strojek a 10 % lidí kolem vás má žloutenku, pak není chuť se stříhat. Dnes jsem ale za vším udělal tlustou čáru. Nový život, nové výzvy, nový sestřih,“ napsal.

Vždy stála po jeho boku

David má velké štěstí, že má za manželku právě Lucii. Ta vždy stále po jeho boku a podporovala ho i během jeho pobytu ve vězení. Pár také nedávno oslavil čtrnácté výročí svatby.

„Dnes je to 14 let od naší svatby na zámku Zbiroh. Děkuju, že při mně stojíš v dobrém i zlém,“ napsal Křížek na svém instagramu a sdílel několik památečních svatebních fotografií.

Je vidět, že když je láska skutečná, ani odloučení na několik let ji nedokáže zničit. Tenhle pár je důkazem toho, že překonávat společné překážky je výzva, kterou zamilovaní lidé jednoduše občas musí přijmout a vypořádat se s ní.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články