David Hasselhoff z Pobřežní hlídky má po 70 jen jeden cíl: Zůstat šťastný

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
David Hasselhoff
Zdroj: Markus Wissmann / Shutterstock

David Hasselhoff se zapsal do povědomí fanoušků dvěma velkými rolemi. Zahrál si Michaela Knighta v seriálu Knight Rider a stal se také Mitchem Buchannonem v Pobřežní hlídce. Dnes je mu 71 let a má prý pocit, že jeho život teprve začíná.

V mládí po něm fanynky šílely. A to se vlastně nezměnilo. I dnes je ve svém věku David velký sympaťák. Herec, zpěvák, režisér a producent toho v životě prožil už spoustu. Přesto se ale necítí unavený. Naopak má energii, kterou by chtěl nyní začít využívat k užívání si života.

Po sedmdesátce to začíná

Když loni slavil Hasselhoff kulaté sedmdesáté narozeniny, prohlásil podle serveru People, že pro něj dobrodružství teprve začíná. „Sedmdesátka je o užívání si života. Jsem jako znovuzrozený,“ uvedl tehdy.

Dodal, že sice už nemůže běhat, skákat a sportovat jako kdysi, což je mu trochu líto, na druhou stranu ale nepolevuje a na své fyzičce i nadále pracuje. Možná i proto je stále plný pozitivní energie jak psychicky, tak také fyzicky.

Životní cíl

V showbyznysu strávil téměř 50 let. Pracoval jako herec, objevoval se na pódiích jako hudebník, podílel se na režisérské i producentské tvorbě. Nyní se snaží si od toho všeho trochu odpočinout.

„V životě mám jeden jediný cíl. Chci zůstat šťastný,“ cituje jeho slova web Hollywood Life. V životě toho prý například hodně nacestoval, jenomže měl tolik starostí s pracovními povinnostmi, že v podstatě svět kolem sebe nevnímal. A to by nyní rád změnil.

Jeho dcera to nemá v životě snadné

Pro Davida je velmi důležitá také jeho rodina. Proto hlasitě podporuje svou dceru Hayley. Ta se živí jako plus size modelka, která se snaží hájit ženy s kypřejšími tvary. Setkala se kvůli tomu s mnoha odpůrci.

„Jedna ze starších mylných představ, která už ale, doufám, není na pořadu dne, je ta, že modelky s křivkami jsou líné, necvičí a nejsou ve formě. Být vnadná a smyslná neznamená, že se o sebe nechcete starat. Jako modelka chci být stále zdravá a fit,“ vzkazuje modelka kritikům.

Zdroj: People, Mirror, Travel Weekly, Hollywood Life

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články