David Gránský zaskočil změnou vzhledu. Reagují kolegové, přátelé i jeho žena

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
david gransky
Zdroj: Profimedia

Zpěvák, herec a moderátor David Gránský toho ve svých 29 letech dokázal už poměrně hodně. Na fanoušky zapůsobil především svým vzhledem. V Česku totiž asi není jediná žena, která by ho nepovažovala za fešáka a okouzlujícího mladého muže. Jak je tomu ale po změně vzhledu, kterou prošel?

Ke smůle všech fanynek je Gránský už nějaký čas zadaný, a dokonce má manželku. I ta se poté, co si obarvil vlasy, vyjádřila k jeho novému vzhledu. O dva roky mladší Nikola, která je do něho zamilovaná až po uši, mu podle všeho pochválí téměř vše.

Ani v tomto případě neudělala výjimku. Jeho nové já se jí líbí a je jí údajně jedno, zda to ostatní ocení, či nikoli. „Někteří kamarádi se mu smějí, ale mně se to líbí,“ řekla na adresu nového vzhledu svého muže. A jelikož se podle Aha! živí jako optička, musí mít přece na takové věci dobré oči.

Vousatý a blonďatý

David si v nedávné době zahrál doktora Bojana v oblíbeném televizním seriálu Sestřičky. Tam působil jako sympaťák, který padl do oka všem fanynkám. Podle dostupných informací teď dostal také jednu z hlavních rolí v nově připravovaném seriálu ZOO.

A se změnou seriálu musela přijít i změna vzhledu. Jeho nová role totiž vyžadovala, aby se z doktora Bojana Gránský změnil na úplně jiného člověka. „Po pěti letech doktora Bojana nastal čas na změnu, na nový vzhled a novou roli,“ nechal se sám herec slyšet na sociálních sítích.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝗗avid 𝗚ránský (@davidgransky)

„S touto pohodovou partičkou přejeme pohodovou první adventní neděli z pohodového natáčení,“ napsal před časem na sociální síti, kde je vidět i jeho nový blond sestřih a pomalu rostoucí vousy na bradě. Kromě svého vzhledu tak prozradil fanouškům i to, na koho ještě se mohou v seriálu těšit.

Fanouškům se líbí

Ačkoli někteří herečtí kolegové se změně u Gránského zpočátku smáli a museli si na jeho nový vzhled zvyknout, většina fanoušků souhlasí s jeho manželkou a myslí si, že to Davidovi sekne. Už předtím byl fešák, teď ale s vousy vypadá starší a mužnější.

Dříve to bylo podle komentářů na Instagramu mládě, které v roli doktora působilo skoro až nezkušeně, na což také pacienti v seriálu často naráželi. V novém snímku ale o jeho vyspělosti nebude nikdo pochybovat, protože vousy, zdá se, jen tak dolů nepůjdou.

Gránský má fanynky na každém kroku a je jedno, jestli je zrovna blond, nebo má tmavší vlasy. Nic se nezmění na tom, že tohoto skvělého a sympatického herce budou diváci i jeho žena i nadále podporovat. V novém seriálu jistě zazáří a už teď je na co se těšit.

Zdroj: Instagram, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články