David Gránský se stal otcem. Fanouškům ukázal poslední předporodní fotky

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
david gransky
Zdroj: Nextfoto

V seriálu Modrý kód a následně v Sestřičkách si zahrál milého a sympatického doktora, v ZOO nyní ztvárňuje podlého člena vedení zoologické zahrady. Fanoušci se nemohou shodnout, zda je David Gránský lepší klaďas, nebo záporák. V jednom ale mají jasno všichni: bude skvělým otcem.

Se svou partnerkou Nikolou oznámil David radostnou novinku už před časem. Podle informací magazínu Sedmička se jim dnes v dopoledních hodinách narodilo miminko! Novopečený tatínek se na potomka těšil, a ačkoli doposud se fotografiemi ve velkém nechlubil, tentokrát se rozhodl sledujícím na instagramu ukázat, jaké měla v posledních dnech těhotenství Nikola pěkné bříško.

Na sociální síti se herec už před časem pochlubil, že vsadili s barvou kočárku na černou a už se opravdu nemohou dočkat, až nebude prázdný. A podle fotek, které ukázal pár tentokrát, bylo jasné, že už dlouho opravdu čekat nebude. Jak sám napsal, Nikola to má na snímcích doslova za pět dvanáct.

Nastal čas

Že se den D blíží, si David i Nikola uvědomili včera. Rozhodli se tak svěřit se i fanouškům s tím, jak poslední chvíle před porodem vnímají. „Myslíme, že nastal čas si tu tyhle úžasné fotografie odložit,“ napsal David a předvedl sledujícím snímky budoucí rodinky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝗗avid 𝗚ránský (@davidgransky)

Jeho partnerka se na nich usmívá, podle velikosti bříška se už miminko těší na svět a David oba objímá jako hrdý otec, který se nemůže potomka dočkat. Ať už hraje v seriálech jakoukoli roli, je jasné, že v reálném životě bude především vynikající otec a partner do života.

Na poslední fotce je navíc vidět, že je herec tak trochu blázen a rád bere všechno s humorem, takže bude pravděpodobně pro Nikolu i ve stresových situacích pořádnou oporou. Pokud bude miminko po něm, bude mít nejspíš Nikola doma brzy dva pořádné komiky.

Už se to blíží

Fanoušci jsou nadšení, že se David konečně pochlubil velmi originálními a kvalitními snímky, které se podle jejich slov opravdu povedly a jednou budou parádní památkou nejen pro rodiče. „Už se to blíží, přeji vám všem hodně štěstí,“ vzkazuje jeden z fanoušků.

„Závidím vám, mě to čeká až za dva měsíce. Ale přeji, aby vám to všechno skvěle vyšlo a miminko se narodilo v pořádku,“ napsala do komentářů nastávající maminka, která dobře chápe radost páru. Několik dalších sledujících pak Nikolu obdivuje, že i s těhotenským bříškem vypadá perfektně.

Pohlaví miminka pár znal už dříve, v rozhovoru s iDNES ale David prohlásil, že si ho chtějí nechat do poslední chvíle jako společné tajemství, takže ho společně se jménem odtajní až skutečně po porodu. Zvědaví fanoušci se konečně dočkali, podle prvních informací Sedmičky je to kluk.

Zdroj: Instagram, iDNES, Sedmička

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články