David Gránský konečně vyrazil na svatební cestu. Se svou vyvolenou se vyfotil na kouzelném místě

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
David Gransky
Zdroj: Profimedia

I když je koronavirová situace stále aktuální, pandemie pomalu ustupuje a odpovídají tomu i rozvolňující se bezpečnostní opatření. A když k tomu přičteme i aktuální teplé počasí, člověk zkrátka nechce sedět doma. Zahraničí láká a na dovolenou vyrazily i mnohé celebrity. Mimo jiné David Gránský s manželkou, pro které se ale celá událost stala něčím mnohem víc než jen výletem.


S Nikolou se český herec a moderátor oženil v červnu roku 2019. Trvalo jim ale nějakou chvíli, než se dohodli, kam společně vyrazí na dovolenou a kde svůj sňatek oslaví. Svatební cestu odkládali, až jim do toho nakonec vlezl koronavirus.

Dnes už si ale oba společně užívají slunného počasí a exotiky. A i když jsou to už dva roky po svatbě, jejich líbánky jsou romantické a krásné, protože jejich mladá láska je stále čerstvá. Prozradíme, kam vyrazili a jak si své volné dny užívají.

Dobrodružství začíná

„Děkujeme, rodino a naši drazí kamarádi, že jste nám přispěli na naši svatební cestu už před dvěma lety. Vzhledem k situaci jsme si ji jeli užít až teď. Dobrodružství začíná.“ Těmito slovy okomentovala na svém Instagramu příspěvek Nikola Gránská, která se fanouškům pochlubila společnou fotkou s Davidem a krátkým videem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený ?avid ?ránský (@davidgransky)

V klipu se David i jeho manželka v rytmu pralesní africké hudby procházejí po vysokých mostech mezi vodopády a užívají si krásné přírody. A kam že to vyrazili? Pár se nakonec rozhodl pro Kostariku.

Společnou fotografii, na které vypadají mladí novomanželé šťastně a oba se usmívají na svět, sdílel na Instagramu také David. Jeho příspěvek se setkal s velkým obdivem a zasloužil si přes 18 000 srdíček.

Fanoušci závidí

Slova chvály a podpory se objevila jak pod příspěvkem Davida, tak i na profilu jeho manželky. Fanoušci jim na jednu stranu závidí, na druhou stranu se to nestydí přiznat, a i přes to všechno jim přejí jen to nejlepší.

„Je to krásné, Nikolko. Užívejte,“ napsala fanynka pod video. Podobné přání se objevilo nejedno. A je jasné, že David i Nikola si svou dovolenou, a hlavně líbánky, opravdu užijí naplno.

Fanoušci nyní nadšeně čekají, s čím se ještě manželé pochlubí. Je totiž jasné, že z Kostariky si odvezou nezapomenutelné zážitky. A byla by škoda se o ně nepodělit. Jak napsala sama Nikola: „Dobrodružství teprve začíná.“

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Nikola Gránská (@nikcuusek)

I v Čechách se bude na co těšit

David je skvělý herec a u diváků se proslavil především v oblíbené televizní show Česko Slovensko má talent, kde působil jako moderátor, ale také v Modrém kódu a Sestřičkách, které běží na televizních obrazovkách pravidelně dvakrát týdně.

Jelikož i z natáčení seriálů má na svém Instagramu spousty fotek, je jasné, že se ještě bude na co těšit. Po návratu do Čech si sice David určitě plánuje užívat šťastného života se svou ženou, na diváky ale rozhodně nezapomene.

Takže pokud patříte k jeho fanouškům, nemusíte se bát, že by líbánky cokoli změnily. Po zaslouženém volnu se David zase vrátí k natáčení a bude vás dál bavit jako doktor Bojan mladší.

A protože jeho manželka už je dnes díky kouzelnému vztahu téměř celebritou, občas mrkněte i na její profil. Určitě tam nějakou tu fotku s Davidem objevíte nebo se dozvíte novinky o tom, kdy a kde se herec zase ukáže.

Zdroj: Instagram, wikipedia.org, osobnosti.cz
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články