David Charvet: Plavčík z Pobřežní hlídky vyměnil práci herce za stavařinu

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
David Charvet
Zdroj: Profimedia

Sexy plavčík v červených plavkách, který se v 90. letech stal platonickou láskou nejedné dívky a ženy, které sledovaly seriál Pobřežní hlídka, v originále Baywatch. To je David Charvet, kterému role Matta Brodyho zůstala na celý život. Nyní už ho nemůžete vídat v televizi, ale kdybyste si chtěli v Los Angeles postavit luxusní barák, možná jeden ze stavařů bude právě David.

Z rodné Francie se v osmi letech přestěhoval do Ameriky a na střední škole ho uchvátil dramatický kroužek.

Dal přednost rodině

Jako většina herců začínal nejdříve drobnými rolemi v reklamách, než uspěl v konkurzu na zmíněný seriál Baywatch.

Ačkoliv si poté zahrál například ještě v seriálu Melrose Place jako Craig Field, stejně pro většinu zůstal navždy tím plavčíkem v červených plavkách.

Kromě herectví si vyzkoušel i kariéru zpěváka, ale nakonec obojí pověsil tzv. na hřebík. A důvod? Dal přednost rodině – dvěma dětem, které má s nyní již bývalou manželkou Brooke Burke.

„Než jsem měl své první dítě, cestoval jsem pět let po 42 zemích a koncertoval se svou hudbou,“ prozradil pro server Page Six.

Dodal také, že pro něj péče o děti znamenala, že chtěl být u toho, když usínají, a být tam i ráno, když se probouzí.

Slouží lidem

A právě rodina také stála za jeho novou kariérou. Když totiž stavěli rodinný dům, nebyl s prací stavařů spokojený a vyhodil je. Dům následně dostavěl sám s projektovým manažerem.

Práce mu dávala smysl a zalíbila se mu natolik, že založil firmu The Jones Builders Group, která se zaměřuje na stavbu luxusních domů v Los Angeles.

„Moje práce je dnes sloužit lidem. Jsem servisní osoba. Už nejsem hvězda,“ říká David.

Pomáhá však i jinak. Minulý rok v listopadu neváhal pomoci při autonehodě. Jel tehdy se svým synem Lyonem a dcerou Heaven Rain, když uviděl nabourané auto.

Herec nepatří mezi ty, co projedou kolem, nebo se jen tak zastaví a sledují dění. Okamžitě se vydal zraněné řidičce na pomoc a pomáhal až do příjezdu záchranářů.

Trestní stíhání

V dubnu letošního roku se objevily zprávy, že herce obvinila jeho bývalá přítelkyně Katie Boskovich z trestného činu vyhrožování.

Herec jí měl během hádky říct, že to pro ni nedopadne dobře, což ji natolik vyděsilo, že to nahlásila policii. Ta se okamžitě začala obviněním zabývat.

Jak vyšetřování dopadlo, není známo. Herec se zároveň pro server TMZ vyjádřil, že o žádném vyšetřování neví a nebyl ani kontaktován policií.

Nyní by měl být herec nezadaný. Věnuje se tak svým dětem, které má s exmanželkou ve střídavé péči.

Zdroje: Page Six, Super, TMZ

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články