Datum premiéry obnovení seriálu Přátelé už známe. Nadšení projevuje David Beckham i Reese Whiterspoon

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
pratele
Zdroj: Profimedia

Není snad nikdo, kdo by si slovo Přátelé nespojil s legendárním sitcomem z roku 1994, který už po téměř tři desítky let baví diváky. I když byla jeho poslední epizoda natočena už před lety, díky své nadčasovosti se stal oblíbeným u všech generací a hlášky z této show si opakujeme denně. Jaké by to asi bylo, kdyby se Přátelé opět po letech shledali?

Místo reprízování starých dílů by se v televizi objevila novinka, ve které se společně všech šest přátel po letech shledá. Nápad vznikl již dávno a fanoušky byl velmi podporován. Sami herci ho ale brali spíše jako legraci.

V současné době už je ale jasné, že to není jen vtip, který dává divákům falešné naděje. Rachel, Monika, Phoebe, Ross, Joey a Chandler se skutečně shledají v pokračování legendárního seriálu. A my víme, kdy to bude.

Na televizních obrazovkách již brzy

Show s názvem Friends: The Reunion – tedy do češtiny přeloženo jako Přátelé: Znovushledání – se odvysílá 27. května 2021. Všichni fanoušci s nadšením čekají, jak bude shledání šesti přátel po letech vypadat a co všechno bude krátký snímek obsahovat.

Ve vzpomínkové show se objeví nejen šest představitelů hlavních postav, ale také například číšník Gunther, nevrlý soused pan Heckles nebo krupiér, který si zahrál v jednom z dílů z Las Vegas.

Fanoušci si tak připomenou, co všechno během deseti sérií Přátel viděli, zjistí pohled herců na věc, a dozví se i pikantnosti, o kterých neměli ani tušení. Poprvé bude show odvysílána na HBO Max, je ale jasné, že nebude trvat dlouho, než bude k nalezení na internetu.

Kromě postav ze seriálu se v tomto projektu objeví i slavné osobnosti, ke kterým patří Justin Bieber, Lady Gaga nebo kapela BTS, pro něž je seriál něčím výjimečný a mají k němu co říci. Máme se opravdu na co těšit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Jennifer Aniston (@jenniferaniston)

Radují se i další celebrity

Když Jennifer Aniston, představitelka Rachel Greenové, na svém instagramovém profilu zveřejnila krátkou upoutávku na show, sama k ní připsala: „Je to oficiální. Premiéra znovushledání Přátel na HBO Max přichází už 27. května. Mohla bych snad být víc nadšená?“

Její příspěvek se setkal s velkým ohlasem a dokazuje, že nejen aktéři jsou natěšení, ale že se nemohou dočkat především fanoušci všech věkových kategorií, a dokonce některé celebrity. Ty se nestydí svou lásku k seriálu přiznat a nadšeně komentují video, které Aniston sdílela.

„Jsem z toho nadšená, je to pro mě hodně emociální záležitost,“ připsala pod příspěvek Reese Witherspoon, slavná herečka, která se proslavila například díky filmu Pravá blondýnka. I ta by se podle všeho měla v show o znovushledání přátel objevit.

Další takovou celebritou je i slavný fotbalista David Beckham, který napsal: „Nejsem si jistý, zda dokážu ještě dlouho vydržet to nadšení, které v sobě držím.“ I on by se měl v show objevit a objasnit fanouškům, jakou má s Přáteli souvislost.

Kromě celebrit komentují příspěvek i další fanoušci, kteří chválí jednotlivé herce, a spekulují o tom, co se v show objeví, jakými hláškami je pobaví Joey s Chandlerem nebo jak moc se herci změnili.

Pokud i vy patříte k fanouškům seriálu, určitě nezapomeňte, že brzy po odvysílání bude jistě show dostupná i pro nás v České republice. Už teď je jasné, že se bude jednat o velkolepý snímek, o kterém se bude ještě dlouho mluvit. Přátelé totiž možná zestárli fyzicky, nikdy ale nezestárnou jejich legendární hlášky a vždy budou mít místo v našem srdci.

Zdroj: Instagram, YouTube, mirror.co.uk
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články