Dáša ze seriálu Most! opět překvapuje svým vzhledem. Podívejte se, jakou extravagantní proměnou prošla tentokrát

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
erika stárková
erika stárková

Erika Stárková excelovala v soutěži Tvoje tvář má známý hlas, poprvé na sebe ale více upozornila v roce 2019 v osmidílném seriálu Most! Nemá ráda stereotyp a všechny teď šokovala svými novými vlasy.

Herečka z Nového Města na Moravě bývala známá zejména pro diváky v hledištích divadel. Po vystudování JAMU působila v Národním divadle v Brně. Aktuálně má angažmá v Brně v HaDivadle.

Dáša z Mostu

Ačkoli se už dříve objevila na obrazovkách televize v jiných seriálech, největší boom zažila před dvěma lety díky seriálu Most! z dílny Petra Kolečka a Jana Prušinovského.

Erika si tam zahrála roli Dáši Říhové alias Pavla Říhy. Transsexuála, který v Mostě vyvolá pozdvižení, jak se patří. Hlas Eriky byl ale předabován Janem Cinou.

Seriál Most! byl jedním z nejsledovanějších seriálů posledních let na České televizi. Sledovanost se pohybovala mezi 1,3–1,6 milionu diváků.

Probudila v sobě chameleona

Že jí změny nevadí, dokázala Erika i účastí ve známé televizní show na podzim minulého roku.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Erika Starkova (@erikastarkova)

V soutěži Tvoje tvář má známý hlas hned v prvním dílu všechny diváky dostala. Zpívala tak skvěle, že diváky překvapilo, že se zpěvem neživí.

Kolo za kolem se zlepšovala, třikrát zvítězila, a nakonec celkově brala bronzovou příčku.

Modrá je dobrá

Už v soutěži s modrou barvou koketovala. Své třetí vítězství v soutěži získala díky operní árii z filmu Pátý element. Diva Plavalaguna, jak se postava z filmu jmenuje, je modrý mimozemšťan s opravdu podivným vzhledem.

Nyní v sobě chameleona probudila znovu. Na sociální síť vystavila fotku s modrými napletenými copy, které jí sahají až pod prsa.

„Blue. Just like an ocean. Just like a blue blood. Just like a kind of butterfly. Just like a shiva. 5chakra. Universe. Flowers,“ napsala Erika k příspěvku, kde vyjmenovala vše modré, co ji aktuálně napadlo.

Fanoušci změnu chválí a my se těšíme, co Erika vymyslí příště.

Autor: Naďa Brožová


Související články