Dara Rolins zveřejnila zamilované zasněžené fotky s Pavlem Nedvědem. Vyjadřuje se k nim řada celebrit

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Profimedia

O vztahu Dary Rolins a Pavla Nedvěda se ví sice už nějakou chvíli, o společné fotografie ale měla doposud média poměrně nouzi. Sama Dara ale nedávno zveřejnila na své sociální síti hned několik nových snímků a připsala k nim také pár informací o tom, jak to se vztahem vypadá.

Někteří spekulují o tom, jak dlouho vztah vydrží. Dara žije v Praze, zatímco její partner v Itálii a stěhovat se prý nehodlá. To ale prozatím páru nebrání v tom, aby spolu byli šťastní. Na snímcích, kde si společně užívají zimního počasí, se Dara i Pavel usmívají a je vidět, že prozatím jim to klape.

Dara se svěřila, že dlouho přemýšlela, co k fotkám napsat, aby to neznělo hloupě, nebo dětinsky. Možná i proto jí trvalo, než se s nimi fanouškům pochlubila. Ti se teď mohou párem pokochat a štěstí jim kromě sledujících přeje i celá řada celebrit.

To, co cítím

„Při každé větě mě napadne nějaká emoce. Nejlepší je napsat jednoduše to, co člověk cítí. Když ale víte, že si to nepřečtou jenom členové vaší rodiny, nastoupí určitá sebereflexe a zodpovědnost,“ popisuje Dara své pocity. „Vztahové záležitosti jsou zkrátka tenký led,“ dodává.

„Já sama jsem citlivá a často mě napadne, zda bych si některé pocity neměla raději nechat sama pro sebe. Na druhou stranu ale vím, jak to potěší, když se někdo z řady mých blízkých svěří s tím, co skutečně cítí. Takže vám přeji, aby ve vašem životě nechyběl vzduch proudících citů směrem k vám i od vás,“ uzavřela nakonec.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Přiznala se také, že sama nečekala, jaká romantická nálada ji ke konci roku doběhne. Je ale vidět, že je s Pavlem šťastná. A nesejde na tom, zda jim sněží na hlavu, nebo si užívají Vánoce na blátě, důležité pro ně očividně je hlavně to, že jsou spolu.

Záplava srdíček

Stačil okamžik, aby fotka byla oceněna zájmem mnohých fanoušků. Ať už sledující podporují Daru, Pavla, nebo oba z páru, všichni jim jejich společné štěstí přejí a pod snímky se tak objevuje záplava srdíček a milých komentářů.

A to nejen od fanoušků. Přidávají se i slavné osobnosti, které vztahu dávají velké naděje a přejí oběma zamilovaným, aby jim to vydrželo co nejdéle. „Hezky jsi to napsala. Přeji vám to,“ píše třeba Jitka Schneiderová a přidává několik srdíček a usměvavých emotikonů.

Jak to bude pokračovat, kdy se bude pár vídat a zda se nakonec sestěhují, to jsou otázky, na které je ještě poměrně brzy. Už teď je ale jasné, že oba z páru berou vztah vážně. Dara totiž už v minulosti řekla, že dokud si nebyla vším jistá, raději o ničem nemluvila. Teď už ale ví své.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články