Dara Rolins a její dcera zapózovaly v růžových dresech. Pavel Nedvěd musel být nadšený

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Nextfoto

Dara Rolins aktuálně ve svém životě prožívá to nejkrásnější – je spokojená vedle nového přítele Pavla Nedvěda a také má po boku dospívající dceru Lauru, které neřekne jinak než Lola.

A právě dnes Rolins slaví hned dvakrát. Laura má totiž svátek, zároveň je Den dětí. Takže má Rolins důvod k oslavě. Fanouškům na instagramu ukázala snímek, na které je právě se svou milovanou holčičkou. Obě mají dokonce na sobě dámskou verzi fotbalového dresu Juventusu Turín, jehož je právě Nedvěd viceprezidentem. Ten musel být z takové podpory nadšený.

Dařina dcera Laura má velké štěstí, že má kolem sebe rodinu

„Dnes se u nás oslavuje hned dvakrát! Lola, naše Laura, má jmeniny na Den dětí,“ pochlubila se zpěvačka krásnou dcerou, kterou má se zpěvákem Matějem Homolou. Laura roste do krásy a už může konkurovat své úspěšné matce. „Takže kromě ní, mého nejmilovanějšího děťátka, virtuálně objímám všechny děti.“

Dara je známá tím, že podporuje projekty, které nabízejí pomoc nejen malých dětem, ale také celým rodinám nebo matkám samoživitelkám. „Z celého srdce každému z nich přeju moře lásky a hlavně možnost žít v míru, beze strachu, v milující rodině,“ pokračovala.

Sama ví, že každé dítě nemá to štěstí jako její dcera, aby se mělo dobře a kolem sebe mělo rodinu, která ho bude milovat. Některá rozhodnutí malých dětí nebývají vždy správná, ale Rolins si myslí, že i tak je potřeba mít pro ně pochopení, protože chyby bude dělat každý.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Lola studuje na mezinárodní škole, která jí může v budoucnu otevřít svět

„A tak, milé dětičky, přeju vám lehký život s námi, dospělými. I když vás štveme snesitelně, tak akorát, tzv. přiměřeně,“ připsala do textu zpěvačka a připojila smajlíka. Lole popřála, ať si užije sváteční den. Na snímku pak Dara dceru objímá, dívá se na ni a Lola se usmívá do objektivu.

Laura, které je 14 let, studuje nyní na prestižní škole, kde je výuka v angličtině. Díky tomu bude moci nejen cestovat, aniž by musela spoléhat na tlumočníka, ale zároveň ji to nebude omezovat ani v dalších studiích. Soukromá základní škola ale vyjde slovenskou popovou krásku docela draho – jen přihláška stála 10 tisíc korun.

Školné pak přijde na půl milionu korun. Rolins ale uvedla, že to bylo Lauřino svobodné rozhodnutí, chtěla tuto školu vyzkoušet. Ani ona, ani její otec Matěj Homola ji do ničeho nenutili, napsal deník Nový čas.

Zdroj: Instagram, Nový čas

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články