Dara Rolins ukázala svou sestru, jíž se plastiky vyhnuly obloukem. Podívejte se, jak vypadá

od František Olša
2 minuty čtení
Dara Rolins
Zdroj: Profimedia

Slavné osobnosti se často svými sourozenci neukazují. Samozřejmě je pár výjimek, ale o sestře známé slovenské zpěvačky Dary Rolins jste určitě neslyšeli. Posuďte sami, zda si jsou tyto dvě krásky ze sousední země podobné.

Dara Rolins je slovenská zpěvačka. V mládí vystudovala Pražskou konzervatoř a už odmala se objevovala na televizních obrazovkách. Už v devíti letech vydala první desku, které se prodalo přes dvě stě tisíc kusů.

Ve volné chvíli se sestrou

Kdo by tušil, jakou kráskou je sestra známé zpěvačky? Sestra Dary Rolins se jmenuje Jana Hádlová Rolincová a je o devět let starší. Vypadá skvěle a na rozdíl od sestry nemá žádné plastiky.

Sama se nazývá českou textařkou, organizátorkou akcí a manažerkou.

Na jejím instagramovém profilu dokonce stojí, že je sestrou, manželkou a matkou slavných osobností.

Jana v minulosti spolupracovala se zpěváky jako je Diana Kalashová, Tereza Kerndlová, David Deyl nebo Jiří Zmožek. Dokonce je i manažerkou samotné Dary.

Jana ráda slaví nejrůznější svátky. Na mezinárodní den sester se s Darou setkala a předala jí dárek. Kdo ví, co se schovávalo pod červeným balicím papírem. V USA se den sester slaví 1. srpna. U příspěvku Jana napsala, že je za svou sestru šťastná.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jana♥️Hádlová (@janahadl)

Nejznámější hity

Je jedna píseň, kterou všichni známe. Tou je hit Zvonky štěstí, jenž Dara nazpívala společně s výborným českým zpěvákem Karlem Gottem. Píseň nahrála ve svých dvanácti letech.

Zvonky štěstí zpěvačce bohužel nezvoní celý život. Několik let zpátky čelila nepříjemné události. Svým vozem srazila muže na motocyklu a ten zraněním podlehl.

Po dlouhém soudním řízení bylo rozhodnuto osmnáct měsíců podmíněně s odkladem na dva a půl roku a tři roky zákaz řízení. Amnestie vyhlášená prezidentem Václavem Klausem však byla pro Daru záchranou a trest byl prominut.

Dara aktuálně spolupracuje s nejrůznějšími společnostmi. Na svém instagramovém učtu propaguje nejrůznější produkty a na fotkách vypadá báječně. Dara je také tváří jedné kosmetické značky a má svou kolekci kosmetiky.

My však budeme netrpělivě vyčkávat na další chytlavý hit známé zpěvačky.

Autor: Štěpán Pacík

Související články