Dara Rolins ukázala své tělo v hadí kůži. Řekla také, jak si udržuje figuru o svátcích

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Tomáš Vrbenský / CNC / Profimedia

Motivace je důležitá. Jenomže kolem nás je neustále celá řada věcí, které nám ji tak trochu kradou. Tak například Vánoce. Když člověk celý rok cvičí a pracuje na sobě, během svátků si řekne, že by mohl trochu polevit a možná se na pár dní vykašlat na hubnutí. Jenže to asi není nejlepší nápad.

Dá to spoustu práce přemluvit se k tomu, aby se člověk nepřejedl cukrovím a místo toho si raději zopakoval své pravidelné cvičení. Dara Rolins to ale podle všeho skvěle zvládá a motivuje k podobnému jednání i své fanoušky. O tom, jak  ona sama prožívá svátky, informovala na svém Instagramu.

Přiznala se, že si sice ráda jednou za čas zobne nějakého toho cukroví a ani štědrovečerní večeři samozřejmě nijak speciálně dietně neupravuje, nejdůležitější je podle ní nepřejídat se. Na sociální síť přidala fotografii, na které právě cvičí v obleku podobném hadí kůži, a pochlubila se, jak se během Vánoc drží.

Často se jí na to ptají

„Jak to máte s Vánocemi v rámci jídla a cvičení vy? Děláte všechno stejně jako vždy, nebo něčeho ubíráte a přidáváte?“ ptá se Dara zvědavě fanoušků a dodává, že jí samotné se na to novináři velmi často ptají. Ona pro ně má ale vždy jasnou odpověď, se kterou se svěřila i sledujícím.

„U mě se toho moc nemění. Je pravda, že se mi upraví repertoár chutí a že si třeba dám něco, na co bych jindy ani nepomyslela. Ale nijak významně nepřekračuji hranice naplněnosti svého břicha. Za ty roky jsem si vyzkoušela, že malá brzdička neublíží,“ vysvětluje zpěvačka.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Dodává, že pokud se člověk udrží, nakonec má ze sebe dobrý pocit, nemusí si dávat žádná předsevzetí, která pak stejně nesplní, a navíc se vejde do oblečení, které nosil i před Vánocemi. Ona se tak ve formě rozhodně udržuje i o svátcích a radí fanouškům to samé.

„Dovolím si malou radu. Ochutnejte všechno, ale nedojídejte jen proto, abyste někoho neurazili,“ píše s tím, že ona sama si dává spíše menší porce a už se naučila říkat ne, když jí někdo chce přidat, nebo ji nutí porci na stole dojíst do posledního drobečku.

Neskutečná kráska i silná duše

Zdá se, že pro většinu fanoušků nejsou Vánoce v tomto ohledu tak snadné jako pro Daru. Přiznávají, že se obvykle hodně přejídají a pak se to snaží dohnat cvičením. Cukroví a chlebíčky jsou až moc lákavé a nedá se odolat. Zároveň ale lidé Daru obdivují, jak to ona sama zvládá.

Mnozí navíc dodávají, že jí to na fotkách neskutečně sluší, nešetří slovy chvály a Dara si tak o sobě může za odměnu po své snaze přečíst, že je krásná žena s pevnou vůli, která má navíc dobré srdce a snaží se pomáhat ostatním s motivací. A taková slova jsou pro ni nejspíš skvělým vánočním dárkem.

Zdroj: Instagram

Autor. Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články