Dara Rolins si užívá vztah na dálku s Pavlem Nedvědem. Přichystala mu narozeninové překvapení

od Denisa Weisová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Nextfoto

Už více než rok spolu chodí Dara Rolins a fotbalista Pavel Nedvěd, první výročí oslavili v létě ve velikém stylu. Byli zrovna na dovolené v Sardinii a na výroční den si naplánovali plavbu na jachtě. „Dva dny jsme se plavili po moři, zastavovali jsme se na různých plážích, jedli v malých rybářských restauracích,“ vyjádřila se pro Super zpěvačka k jejich výroční plavbě.


Vůbec celé léto strávili povětšinou společným cestováním, a to i proto, že to k sobě nemají zrovna blízko. Nedvěd totiž žije v Itálii, zatímco zpěvačka v Česku. Jak své společné soužití plánují dál?

Nad stěhováním do Itálie zpěvačka zatím neuvažuje

Po dlouhém létu plném společných zážitků se zpěvačka kvůli povinnostem a rodině musela vrátit zase zpátky na domovskou půdu. Její přítel ze stejných důvodů musel zůstat doma v Itálii. Vztah na dálku jim prý zatím vyhovuje.

„Jsme dospělí lidi a víme, co od sebe chceme. Toho, že se nám povedlo se najít a je nám spolu tak strašně dobře, si vážíme. Nechceme náš vztah dávat do nějakých mantinelů a limitů. Očekáváme od toho jediné, že nám bude dobře, a je úplně jedno kde,“ vyjádřila se pro Super k možnosti stěhování sama Dara.

„Pavel žije v Itálii, já tady, kde mám svoji dceru, která studuje a má tady i svého tátu. I já to tady miluju a nemám v plánu se stěhovat. Zároveň chci být s Pavlem. Takže budeme jednou nohou v Itálii a druhou nohou tady,“ dovysvětlila hlavní důvody, co ji v České republice vlastně drží.

Připravila mu narozeninové překvapení

Jinak je ale ve vztahu se sportovcem velmi spokojená, a proto se rozhodla mu připravit narozeninové překvapení. Oslavil totiž kulaté, padesáté narozeniny. Zpěvačka se proto rozhodla zrušit pracovní plány v České republice a narychlo naplánovala cestu za svou láskou.

Ten prý původně nechtěl vůbec žádnou oslavu. Na den narozenin měl mít volný večer a tvrdil, že ho chce strávit sám doma u televize. To mu ale nevyšlo, protože ho v kanceláři vyzvedl kamarád, který potají přivezl Daru z letiště, a ta něho čekala u auta.

Zdroje: Aha!, Blesk, Super

Autor: Denisa Weisová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články