Dara Rolins se svlékla a předvedla tělo dvacítky. Nechala si jen šortky a kozačky

od Raina Tomanová
< 1 minuta čtení
dara rolins
Zdroj: Nextfoto

Dara Rolins ukázala, že se opravdu ničeho nebojí. Na posledním focení totiž odhalila mnohé a fanoušky na instagramu dostala do varu. Zpěvačka na sobě měla jen šortky a kozačky…

Tohle se Daře rozhodně povedlo. Sama si umí udělat legraci z toho, jestli by vůbec měla ještě fotit takto odvážné fotografie. Vidět to můžete v příspěvku, ve kterém uvedla hashtagy jako „nejsi už na to stará“ nebo „jako matka by sis měla uvědomit“.

Letos jí bude padesát let, ale postavu má jako dvacítka

Je až neuvěřitelné, jak Dara Rolins ve svém věku vypadá. Nikdo by jí rozhodně nehádal tolik. Je ale pravda, že je pořád v pracovním nasazení a vypadá to, že snad ani nemá čas na odpočinek.

Podle jejího instagramu ale víte, že tomu tak je. Nejen se svou dcerou Laurou, ale také se svým partnerem Pavlem Nedvědem obrážejí známá města a destinace. Dara je kus, takže si ji bývalý fotbalista musí hlídat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Tohle zvýší tep nejen mužům…

Dara na instagramu ukázala snímek, který musel podráždit nejen mužskou část, ale také tu ženskou, i když z jiného důvodu. Zpěvaččina postavička je totiž luxusní. Dara navíc odhalila její velkou část.

Na sobě má oblečené pouze džínové šortky a na nohou má vysoké kozačky, které sahají až nad kolena. Jinak na sobě nemá nic. Poprsí si zakrývá jednou rukou, druhou poodhaluje spodní část těla…

Když si k tomu přidáte ještě její blažený výraz, který na snímku má, nedá se říct nic jiného, než že tento počin se jí hodně povedl. Dara si rozhodně může dovolit podobné odvážnosti.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články