Warning: Use of undefined constant php - assumed 'php' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.onlyu.cz/www/wp-content/themes/soledad-child/header.php on line 71
Dara Rolins se poprvé obšírněji vyjádřila ke vztahu s Nedvědem. Řekla, proč jej tak dlouho tajila - OnlyU

Dara Rolins se poprvé obšírněji vyjádřila ke vztahu s Nedvědem. Řekla, proč jej tak dlouho tajila

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Profimedia

Dara Rolins nedávno zveřejnila svůj nový vztah, kterým velmi překvapila. Jejím partnerem je bývalý profesionální fotbalista Pavel Nedvěd, se kterým se dala dohromady v Itálii.

Na svém Instagramu ale Dara vyjádřila obavy, které měla oprávněně. Bulvární plátky i ostatní média začala její vztah ihned propírat. Proto se přiznala fanouškům, že i oni jsou jen lidi, kteří mají rodiny a mají nárok na lásku.

Dara s ironií popisuje, jak se cítí

„Dovoluji si tvrdit, že aktuálně neexistuje v Čechách ani na Slovensku nikdo, komu by uniklo, že Dara ulovila medvěda, teda pardon – Nedvěda. Přesně tak to dnes stálo na titulce jednoho ze slovenských bulvárů,“ připsala Dara ke svému nejnovějšímu snímku.

Přiznala ale, že to bylo právě naopak, Nedvěd okouzlil Daru. Jejich vztah se nyní řeší nejen na Slovensku, ale také v českých médiích. Dara už by mohla být zvyklá, že její vztahy jsou vlastně veřejné. I po tolika letech ji to ale překvapuje.

„To, na co jsme se oba netěšili, ale věděli jsme, že k tomu jednou dojde. Jen nevím, kdo je na tom hůř… jestli ti, které to vůbec nezajímá a vyskakuje to na ně i z konzervy, anebo my, jejichž životy do podrobna rozpitvávají,“ nebere si zpěvačka a majitelka vlastní značky servítky.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Bulvár jim jejich lásku nezkazí

O bulvárních plátcích si myslí své: „Kdyby si chtěl někdo z vás poslechnout názor na to, jestli se k sobě s manželem nebo přítelkyní dost hodíte, nebo jste trvali na tom, aby ale opravdu všichni do podrobna věděli seznam vašich bývalých přítelů a byli obeznámení s výčtem vašich omylů a chyb. To je přece žúžo, to chceš.“

„Každopádně těm, kteří se radují s námi a přejí nám to, děkujeme. I my jsme jen lidé, máme rodiny, děti, minulost i sny. Nejsme dokonalí, ale myslím, že máme oba srdce na pravém místě,“ uvedla Dara na pravou míru, proč vlastně vztah několik měsíců tajila.

„A proto svého „nového“ muže miluji a stejně jak on při mne, stojím i já při něm. V dobrém i ve zlém.

Dara je nyní velmi spokojená a vztah s bývalým fotbalistou Nedvědem si pochvaluje. Však už nějakou chvíli čekala na muže, který ji udělá šťastnou.

Fanoušci stojí při ní a většina z nich chápe, že být celebritou musí být velmi těžké, protože tím ztratíte soukromí. Všichni jí ale lásku přejí a snad to Daře a Pavlovi vydrží co nejdéle. Minimálně se mohou společně těšit na Vánoce.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Warning: Use of undefined constant DISALLOW_ADS - assumed 'DISALLOW_ADS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.onlyu.cz/www/wp-content/themes/soledad-child/content-single.php on line 286

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /www/doc/www.onlyu.cz/www/wp-content/themes/soledad-child/content-single.php on line 286

Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články


Warning: Use of undefined constant DISALLOW_ADS - assumed 'DISALLOW_ADS' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /www/doc/www.onlyu.cz/www/wp-content/themes/soledad-child/footer.php on line 416

Warning: in_array() expects parameter 2 to be array, string given in /www/doc/www.onlyu.cz/www/wp-content/themes/soledad-child/footer.php on line 416