Dara Rolins se pochlubila oblečením v podzimních barvách. Sledující ale zase narážejí na její obličej

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Rolins Dara
Zdroj: Profimedia

Letošní podzim se prozatím jeví jako typický příklad tohoto ročního období – plískanice se střídají s příjemnými slunečními dny. Dokonale připravena na pestrost těchto měsíců je zpěvačka Dara Rolins. Ta na svém instagramu ukázala, že jí jde především o pohodlí. Někteří její sledující byli ale trochu překvapeni.

Dara Rolins už několik měsíců randí s viceprezidentem italského fotbalového klubu Juventus Turín. A podle toho, jak v poslední době září, jí vztah velmi svědčí.

Podzim ji nemůže překvapit

Vidět to bylo i na jejích posledních fotkách, které sdílela na svém instagramu. Svým sledujícím tam totiž předvedla, jak moc je připravená na podzimní sychravé počasí.

„Oblečená na podzim,“ připsala ke snímkům. Na sobě má pořádně tlustou teplákovou soupravu, která jí zajistí nejen teplo, ale také pohodlí.

Sledující ji většinou chválili

Dara Rolins má velmi krásnou postavu, které by zřejmě slušel i pytel od brambor. To mimo jiné potvrdili i její sledující v komentářích pod příspěvkem.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

„Dari, tobě sluší snad všechno,“ napsal jeden sledující. „Ať si každý říká, co chce, ale to tělo neoblbneš. Postava jak lusk,“ napsala další ze zpěvaččiných fanynek.

Podle některých je toho moc

Někteří ale byli trochu kritičtější. Podle jejich názoru to partnerka bývalého českého reprezentanta Pavla Nedvěda přehání s úpravami svého obličeje.

„Proč ten botox?“ zeptala se jedna ze sledujících. „Postava skutečně top, ale škoda obličeje, který je úplně změněný. Myslím, že ta krása je pryč,“ zamyslela se další.

Pravdou je, že Dara se kosmetickým vylepšením opravdu nijak nebrání. Většina lidí ví, že kromě umělých ňader má také několikrát upravený nos a jednou za čas si dojde právě i na botoxové injekce. Na druhou stranu ale třeba říci, že na svých téměř 50 let vypadá zkrátka výborně.

Zdroj: Instagram, iDNES

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články