Dara Rolins plní internet dalšími zamilovanými snímky s Pavlem Nedvědem. Promluvila také o předchozích vztazích

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
dara rolins
Zdroj: Profimedia

Dara Rolins dlouhé měsíce tajila svůj nový vztah. Když vyšlo najevo, že se jedná o Pavla Nedvěda, byla ráda, že si začátky mohli vychutnat jen oni dva a bez pozornosti médií.

Nyní už si je ale svou láskou k Pavlovi stoprocentně jistá, a proto fanouškům prozradila, že jsou doopravdy spolu. A vypadají velmi šťastně, což dokazují snímky z jejich společných zážitků, kterými se Dara chlubí na svém Instagramu. Tam mohou její sledující sledovat vývoj jejich vztahu.

Dara vyzdvihuje lásku jako pocit

„Myslím, že každý vztah – i ten, který ‚nedopadne‘, má v našich životech místo a opodstatnění. Respektive co znamená ‚nedopadne‘? Všechno má totiž svůj čas a význam. I to, že se něco stane a po čase to skončí, nemusí být tragédie, ale vývoj,“ vysvětluje slovenská zpěvačka.

„Prostě život. Člověk nemusí ‚plakat‘, jak si někteří dost nelogicky a automaticky po rozchodu dvou lidí myslí. Může to být vysvobození, překlopení do stavu, po kterém člověk toužil už nějakou dobu. Být na očích, být známý, velmi často vztahy a lásku komplikuje,“ připsala Dara, která se se svým sladkým tajemstvím veřejnosti svěřila až po několika měsících.

„Ne roky, ale intenzita, hloubka citu měří pravý význam vztahu. Někdy za půl roku prožijete víc než za šest let. Pravdou je, že absence toho pocitu a možnosti rozhodovat se ve vztahu svobodně, bez asistence publika je v našem případě pěkně na prd, to přiznávám upřímně a na rovinu,“ připojila ke snímkům, které jsou důkazem, že jim to s Pavlem klape.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Každý si zaslouží lásku a každý vztah něco znamená

Na snímcích se ukázali v náručí a na zasněženém svahu. Oba dva jsou vysmátí a je vidět, že jsou opravdu zamilovaní. „Každý jeden vztah mě formoval. A proto mám respekt pro každého, kdo mě někdy učinil šťastnou. Vždy mi vadilo, když muž, který mi vstoupil do života, nemluvil pěkně o své bývalé.“

Pro Daru je to varovný signál, že daný muž není spokojený nejen se svým životem, ale neumí se srovnat s takovou věcí, jakou je rozchod, který je přirozenou součástí našich životů. „Ať žije každá láska. Nová, stará, dospělá, dětská, vaše, naše,“ dokončila svůj proslov zpěvačka.

Dala tak o sobě vědět fanouškům, které logicky zajímá, jak se jejich láska vyvíjí a jestli jsou pořád zamilovaní. Dara ukázala, že se nebojí projevit své city a získala za to spoustu krásných komentářů. Několik emotikonů ji dokonce poslala i Monika Marešová.

Zdroj: Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články