Daniela Šinkorová zavzpomínala na konkurz s Josefem Abrhámem. Spojilo je hraní v pokračování Nemocnice na kraji města

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
daniela sinkorova
Zdroj: Profimedia

V pondělí se konalo poslední rozloučení se skvělým českým hercem Josefem Abrhámem. Vyjádřit svou soustrast dorazila také herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová. Ta se s Abrhámem potkala při natáčení seriálu Nemocnice na kraji města. Slavný Blažej jí dokonce pomáhal při castingu.


V pondělí 6. června se v kostele svaté Anežky České na Spořilově konal pohřeb výjimečného umělce a také člověka, Josefa Abrháma.

Vyjádřila soustrast na pohřbu i na internetu

Rozloučit se s ním přišla celá řada jeho kolegů a kolegyň. Byla mezi nimi i Daniela Šinkorová. Ta na brilantního herce zavzpomínala také na instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Šinkorová (@sinkord_official)

„Odešel nejenom velký herec, ale především noblesní, inteligentní, vtipný a laskavý člověk. Krásný uvnitř i vně,“ napsala na své sociální síť.

„Děkuji, Pepíku, za inspirativní chvíle, ve kterých jsem se mohla kochat Tvojí společností. Bylo mi velkou ctí!“ doplnila ještě herečka.

Spojilo je hraní v Nemocnici

Daniela se potkala s Abrhámem při natáčení pokračování legendárního seriálu Nemocnice na kraji města, který nesl podtitul „po dvaceti letech“.

„Na konkurzu Nemocnice na kraji města po dvaceti letech, kam si mě pozval pan režisér Hynek Bočan, tak pan Abrhám seděl a dělal mi partnera,“ zavzpomínala pro Expres Šinkorová.

„Chudák, musel to opakovat několikrát a vyslechnout si všechny poznámky pana režiséra, jak já to mám dělat dobře. Ale on se trápil na tom konkurzu se mnou,“ dodala herečka.

Byli prakticky sousedé

S Josefem Abrhámem a Libuškou Šafránkovou je pojily nejen pracovní povinnosti, ale také společná lokalita. Bydleli totiž v Praze kousek od sebe.

„Věřím, že jste tam nahoře s Libuškou šťastní…“ napsala na k černobílé fotce hereckého páru, kterou si Šinkorová přidala na svůj instagram.

Zdroj: Instagram, Expres

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články