Daniela Šinkorová se proměnila v sochu na mostě Legií. Lidé z ní nemohli spustit oči

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Sinkorova Daniela
Zdroj: Profimedia

Daniela Šinkorová snad nestárne. Před nedávnem se vrátila z dobrodružné dovolené, při níž si osvojila toulavého pejska, a nyní už je zase naplno v pracovním procesu. Minulý týden ji čekalo profesionální focení. Pan fotograf ji ale zvěčnil v dosti neobvyklé póze.

Herečka a zpěvačka Daniela Šinkorová má stále napilno. Pravidelně účinkuje třeba v Divadle Palace, kde ji diváci mohou vidět například v muzikálu Miluju tě, ale…, v níž vystupuje například po boku Romana Vojtka.

Místo dovolené drama

Není divu, že si občas potřebuje trochu odpočinout. V září se tak podívala na Sardinii, aby trochu nabrala síly. Neměla tehdy ani sebemenší tušení, co ji tam potká.

Ujala se totiž toulavého pejska. Takže místo dovolené běhala po veterinárních lékařích a po úřadech, aby si mohla chlupáče odvézt do České republiky.

Snímek z piedestalu

Nyní už zase v plné síle pracuje. Kromě vystupování v divadle minulý týden také fotila profesionální fotografie s Filipem Matušinským.

„Nejkratší focení v životě! A ani to nebolelo! Až to bude hotový, dám vědět,“ uvedla na svém Instagramu herečka. Její fanoušci a sledující se hotových snímků nemůžou dočkat.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Šinkorová (@sinkord_official)

Fotograf jí dokonce splnil jedno přání. Usměvavá kráska teď díky němu ví, jak by to vypadalo na mostě Legií, kdyby tam měla svou sochu v životní velikosti.

Kráska na mostě

A jako správná umělkyně neukazuje z kamenného piedestalu nikam jinam než na zlatou kapličku, tedy na Národní divadlo v Praze.

A nutno dodat, že v růžovém kabátu vypadá Daniela úžasně. Toho si všimli i její sledující. „Moc vám to sluší,“ napsala herečce Iveta. „Krásná socha,“ dodala další sledující.

Zdroj: Ahaonline.cz, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články