Daniela Šinkorová překvapila fanoušky. Místo výrazného líčení se ukázala úplně bez make-upu

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Sinkorova Daniela
Zdroj: Martin Hykl / CNC / Profimedia

Zpěvačka a herečka Daniela Šinkorová je známá tím, že o sebe velmi dbá. Většinou chodí do společnosti výrazně nalíčená. Ne jednou jí bylo vyčítáno, že je to až příliš. Nyní překvapila své fanoušky přesným opakem a ukázala se na instagramu zcela nenalíčená.

Daniele Šinkorové by 49 let hádal jen málokdo. A není divu. Krásná herečka totiž o sebe velmi dbá, a pokud je potřeba, tak si neváhá vypomoci i menším plastickým zákrokem.

Někdy se líčí až příliš

Čím si ovšem vypomáhá pravidelně, je výrazné líčení. Bez toho se na veřejnosti objevuje jen velmi nerada. Někdy je to ale spíše na škodu.

Nejednou bulvár zkritizoval její výrazně nalíčené oči a až příliš nápadnou tvářenku. Dokonce se objevovala přirovnání k pomyslné chodské truhle.

Snímek z běžného dne

Nyní ale úplně šokovala své sledující na instagramu. Ukázala se tam totiž v celé své přirozené kráse. A pohled to teda rozhodně nebyl špatný.

Na fotografii je zachycena se svým psím kamarádem. Jak stojí v popisku fotografie, herečka se zrovna chystá učit nový scénář. Na snímku na sobě nemá žádný make-up a vypadá parádně.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Šinkorová (@sinkord_official)

Sledujícím se moc líbila

Nadšení projevili její fanoušci také v komentářích. Herečku chválili dokonce i slavní kolegové. První z nich byla její kolegyně Tereza Brodská.

Ta pod fotografii napsala: „ Holčičk️a se psem.“ To tedy opravdu vystihla. Šinkorová vypadá nenalíčená snad ještě o dekádu mladší než s jejím obvyklým líčením.

I ostatní komentáře byly vysloveně pochvalné. Snad si to Daniela vezme k srdci a ve svém obvyklém krášlení lehce ubere, či začne chodit úplně bez make-upu.

Zdroj: Expres, Instagram, Super

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články