Daniela Šinkorová má nové netradiční povolání. Může zazvonit i u vašich dveří

od František Olša
2 minuty čtení
Daniela Sinkorova
Daniela Sinkorova

Najít v životě to, co vás bude bavit, je většinou těžké. Aktuální doba však velké skupině lidí překazila dělat jejich oblíbené povolání. Museli kývnout na ne tak příjemné práce. Nájem a jídlo se ale z něčeho zaplatit musí, proto teď máte mnohem větší šanci, že vám objednané jídlo doručí známá osobnost.

Daniela Šinkorová je slovenská herečka a zpěvačka žijící v České republice. Herečka pochází z umělecké rodiny. Známá je například ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, kde ztvárnila roli lékařky Gity Petrové, nebo Sestřičky, kde se aktuálně objevuje jako Ivana Kinská.

Netradiční povolání

Herečka stejně jako většina umělců se svými fanoušky komunikuje přes sociální sítě. Po tom, co se často chlubila fotkami z natáčení oblíbeného seriálu Sestřičky, však její instagramový účet zahltily úplně jiné snímky.

Daniela Šinkorová se už v minulosti objevila v prostorech pražské pizzerie. Většinou to však bylo v rámci reportáže, kterou zde natáčela, nebo příspěvku, v němž si pochutnávala na italském pokrmu.

Tento měsíc však s restaurací spolupracuje úplně jinak. K nedávnému příspěvku napsala: „Kolik povolání umíš, tolikrát jsi člověkem… nebo jak to bylo?“ V samotném příspěvku se pak také objevil krátký popisek: „Včera za herečku, dnes rozvážím pizzu.“

Na jednom z dalších příspěvků pak zase změnila pozici. Tentokrát si doma udělala kreativní koutek, ve kterém tvořila nové fotografie pro tuto pražskou pizzerii.

Fotka, na které Daniela sedí kolem nazdobených talířů, vypadá úžasně. Nejen Daniela vypadá skvěle, ale stejně tak i talíř plný jídla. Při pohledu na fotografii se vám budou sbíhat sliny.

Štěstí při donášce jídla

„Jsem se stala na chvíli fooddesignerem… hmmm, bolí z toho oči a hlava… asi jsem musela přemýšlet, nebo co,“ herečka dodala k jedné z posledních fotografií na svém instagramovém účtu.

Vypadá to, že Daniele toto nové, netradiční povolání svědčí. Kdo ví. Pokud jste v okolí této pražské pizzerie, zkuste si něco objednat. Třeba zrovna u vás doma zazvoní Daniela Šinkorová.

Autor: Štěpán Pacík

Související články