Daniela Šinkorová kdysi chodila s Romanem Vojtkem. Bolestivý rozchod řešila alkoholem

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Sinkorova Daniela
Zdroj: Profimedia

Daniela Šinkorová je krásná herečka, u které se slovenský temperament rozhodně nezapře. Když se zamiluje, tak celým srdcem. Nedávno zavzpomínala na svou velkou první lásku, herce Romana Vojtka. Jejich rozchod pro ni byl tehdy něco jako smrt.

Herečka Daniela Šinkorová se u nás proslavila rolí lékařky Gity v seriálu Ordinace v růžové zahradě. Nyní žije spokojeně po boku svého partnera a manžela Ladislava Poláka.

Jejich vztah ale býval pěkná Itálie. Což potvrdila i sama Daniela. „To zažíváme, nebo spíše zažívali jsme. Přece jen jsme spolu už přes šestnáct let a za tu dobu už jsme se trochu zklidnili. Ale byly skutečně dny, kdy u nás lítaly talíře, hrnky a skleničky,“ svěřila se kdysi Novinkám.

Seznámili se už při přijímačkách

Šinkorová je zkrátka pořádně vášnivá Slovenka, která v lásce nemá hranic a ráda se do ní vrhá po hlavě. Což dokazuje už její první velká láska, kterou byl její spolužák a kolega Roman Vojtek.

„Poznali jsme se při talentovkách na JAMU. Měla jsem mu dát facku. Určitě si mě zapamatoval!“ zavzpomínala herečka pro deník iDNES.

Daniela nebyla jeho obvyklý typ

Moc dobře si na tu dobu vzpomíná i Roman. S Danielou začal chodit na konci prvního ročníku, a to i přesto, že podle něj nebyla úplně prvoplánová kráska.

„Tehdy měla světlé vlasy a asi o deset kilo víc. Byla taková sympatická boubelka, chytrá a strašně hodná, což jsem dřív nevyhledával,“ vysvětlil deníku.

Byla to pro ni malá smrt

Vztah jim vydržel celé čtyři roky. Pak jej ale Roman ukončil s tím, že se zamiloval do někoho jiného. Ačkoliv se rozešli v dobrém, pro herečku to tehdy byla hrozná rána.

„Půl roku jsem chodila v černém. Poprvé v životě se mi stalo, že jsem zavolala do divadla, že nepřijdu na zkoušku, že nemůžu,“ zavzpomínala na nelehké období.

„Koupila jsem si flašku cinzana, vypila dvě deci a byla jsem hotová. Aspoň jsem to zaspala. Tenkrát to byla malá smrt,“ doplnila nakonec pro iDNES.

Zdroj: iDNES, Novinky

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články