Daniela Písařovicová s Ondřejem Gregorem Brzobohatým dlouho nevydrží. Věštkyně předpověděla i budoucnost Kuchařové

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
daniela pisarovicova
Zdroj: Profimedia

Ondřej Gregor Brzobohatý a Taťána Kuchařová nejspíš nějaký čas nebudou mít od médií klid. Po jejich rozvodu ale nadbytek pozornosti schytala také moderátorka Daniela Písařovicová, se kterou Ondřej navázal nový vztah. O to, co se s celou trojicí děje, se zajímají noviny, fanoušci, dokonce i věštkyně.

Věštkyně Soňa Humlová na základě znalostí o celebritách prozradila v médiích, co je v budoucnu čeká, a jak se budou vztahy mezi nimi dále vyvíjet. Podle deníku Aha! by v mnoha věcech měly nastat výrazné změny. Je ale jenom otázkou, jak moc někdo předpovědím tohoto typu věří.

Ondřej je podle věštkyně přelétavým typem, protože je Vodnář. Ukázalo se to už v minulosti, Taťána nebyla jeho první ženou a je tak dost možné, že ani s Danielou to nebude dlouho o vážném vztahu. Hudebník se totiž nerad poutá a nechce být ovládán.

Nevhodný pro rodinu

Humlová tvrdí, že Vodnáři jsou lidé naprosto nevhodní pro rodinu, proto by se měli držet spíše stranou od manželství, nepořizovat si děti, užívat si života tak, jak jim ho osud naservíruje, ale nedělat si zbytečné komplikace. Jakmile se totiž Vodnář ožení či vdá, cítí jakousi tíseň.

Možná i proto nakonec jeho vztahy vždy končí slzami. Podle hvězd to prý na dlouhodobý a šťastný vztah s Danielou Písařovicovou nevypadá. Věštkyně páru předpovídá rychlý a těžký konec. A to i proto, že je Písařovicová Střelec.

Sbalila totiž Ondřeje na typický šarm a na to, jak sebejistě působí, jenomže právě to je u tohoto znamení údajně největší problém. Jakmile se k někomu dostanou blízko, ukáže se, že vlastně tyto vlastnosti nejsou až tak pozitivní, jak se zpočátku jevily.

Kde je očekávané miminko?

Ondřej podle věšteb skončí nakonec s nějakou krásnou lvicí, která už se ho nemůže dočkat. Za jak dlouho se to ale stane, to nedokázala Humlová říci s jistotou. Promluvila ale naopak o tom, že Kuchařová velmi brzy skončí v náručí partnera ve znamení Panny.

Je ale jenom otázkou, jak tentokrát věštby vyjdou. Podle horoskopu z roku 2006 totiž měla Kuchařová dávno čekat minimálně druhé miminko a užívat si s manželem dokonalé rodinné pohody. Jenže se hvězdy tak trochu netrefily.

Nový přítel ve znamení Panny navíc děti mít prý rozhodně nechce. Vypadá to tedy, že si předpovědi v tomto ohledu dosti protiřečí. Na další odpovědi ohledně toho, jak to nakonec s trojicí dopadne, si budou muset fanoušci počkat. Hvězdy očividně vědí to stejné jako všichni ostatní.

Zdroj: Extra, Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články