Daniela Písařovicová chtěla být modelkou. Překazila jí to nadbytečná kila

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
daniela pisarovicova
Zdroj: Nextfoto

Dnes je uznávanou moderátorkou, ještě před lety se ale chtěla promenádovat po přehlídkových molech. Daniela Písařovicová, o které se v poslední době mluví především ve spojení s jejím partnerem Ondřejem Gregorem Brzobohatým, se nakonec proslavila úplně jinak, než měla původně v plánu.

Na střední škole měla sen – chtěla se stát modelkou. Soutěží krásy se také několikrát zúčastnila, píše iDNES. „Modelkou chce být v dětství snad každá holčička. Svět krásné, opečovávané princezny, která cestuje po světě, to pozlátko mě lákalo,“ prozradila už před lety Písařovicová.

„Zúčastnila jsem se tří soutěží krásy, v roce 1997 dokonce i Miss České republiky, ale nedostala jsem se do finále. Dva dny jsem kvůli tomu tehdy proplakala,“ svěřila se. Neúspěch ale nebyl hlavním důvodem k ukončení jejího snu a hledání nových možností. Byla to její váha.

Ztloustla jsem

Daniela se přestěhovala do Prahy a doufala, že tam získá příležitost v modelingu. Jenomže její váha šla tehdy velmi rychle nahoru. Moderátorka přiznává, že přibrala 25 kilogramů. „Na internátu na střední nás bylo na pokoji pět a všechny jsme držely dietu. Byla to taková davová psychóza. Jedna s tím přišla a za chvíli už jsme v tom jely všechny,“ zavzpomínala Písařovicová.

Dodala, že mívala pouze snídani a oběd, po zbytek dne už nic nejedla a chodila hodně cvičit. Po nastěhování do Prahy bez kamarádek, které by ji v šílenství podporovaly, ztratila vůli.

„Přes týden jsem zas tak moc nejedla, ale jakmile jsem přijela domů, luxovala jsem ledničku. Vyhublé tělo si všechno ukládalo, protože se bálo, že mu zase nedám půl dne najíst,“ vysvětlila.

A tak byl s její kariérou modelky konec. Daniela se začala soustředit na jiné věci. Měla vynikající němčinu, takže se mohla stát hosteskou v Německu, ale nakonec zjistila, že do showbyznysu přece jen patří. Jenom ne na modelingová mola.

Kila šla dolů sama

Když začala Písařovicová pracovat jako moderátorka v televizi, najednou prý nebyl na nějaké hlídání jídelníčku čas. A tak to bylo lepší. Jedla, když měla hlad, na jídlo zbytečně moc nemyslela, ale ani na něj nezapomínala. Kila tak šla dolů úplně sama.

„Že mám čas večeřet až v půl osmé po Událostech? Dřív bych si nedovolila jíst tak pozdě, ale najednou mi nic jiného nezbylo. Dneska už jídlo neřeším. Snažím se jíst pravidelně a možná jsem se smířila i s pár kily navíc,“ usmívá se závěrem podle serveru Život v Česku.

Zdroj: Jíme to, iDNES, Život v Česku

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články