Daniela Peštová vzala na focení svého syna. Ten zaujal mimo jiné nalakovanými nehty

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Pestova Daniela
Zdroj: Nextfoto

Říká se: „Jablko nepadá daleko od stromu.“ Své o tom ví i modelka Daniela Peštová. Ta se na svém instagramu pochlubila fotografií syna Yannicka Fausta, který za ní přišel do práce a rovnou se nechal vyfotit. Móda ho totiž velmi zajímá.

Partnerka slovenského zpěváka Pavola Habery Daniela je známá modelka. V devadesátých letech se proslavila po celém světě, kdy předváděla například i v Paříži či v New Yorku.

Peštová má dospělého syna

Sympatická plavovláska vypadá stále výborně a to, že zanedlouho oslaví 52. narozeniny, zní pro mnohé pomalu jako sci-fi. Stejně tak i fakt, že má už šestadvacetiletého syna.

Yannick Fausto žije dlouhodobě v Itálii. S maminkou se nevídá tak často, jak by asi oba chtěli. Jakmile má Daniela příležitost, pochlubí se svým synem alespoň na sociálních sítích.

Vzala syna do práce

Stejně tak to udělala i v pátek, kdy na svůj instagramový účet přidala fotku sebe a svého pohledného syna při modelingovém focení.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Ke snímku přidala Peštová vtipný popisek: „It’s bring your kid to work day“, což lze přeložit jako: „Dnes je den — vezmi své dítě do práce“.

Daniela naráží na americkou tradici, kdy firmy uspořádají speciální program a zaměstnanci s sebou berou do práce své děti. Ty se pak mohou podívat, co jejich rodiče vlastně dělají.

Vtip je v tom, že se samozřejmě jedná o mnohem mladší děti, nejčastěji ty školou povinné. Yannick už je tak trochu nad limitem.

Zajímavé nehty

Ačkoliv je na fotce sympatický mladík v roli modela, obvykle tomu tak není. To ale neznamená, že není po mamince. Yannick se totiž už několik let věnuje módě a dělá kampaně pro známou italskou firmu.

Jak je vidět na jeho instagramu, móda je jeho velkou vášní a jeho kreace jsou velmi originální. Je to vidět i na Danielině fotce, kde má mladík vínově namalované nehty.

Zdroj: Instagram, Žena Aktuálně, Super.cz

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články