Daniela Peštová vyrazila do Senátu v barvách trikolory. Ve společenském oblečení vypadala skvěle

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
daniela pestova
Zdroj: Profimedia

Daniela Peštová je česká supermodelka, a oblékat se tak samozřejmě umí. Kromě toho, že ví, jak se procházet v šatech po přehlídkových molech, umí zaujmout i v jiné společnosti. Na svou návštěvu budovy Senátu se oblékla do barev trikolory.

Tak velké úřady, jako je Senát České republiky, rozhodně člověk nemůže navštívit v nevhodném oblečení. Peštová si dala s výběrem společenského oděvu dost práce, a není se tak čemu divit, že se pochlubila s výsledkem i na svém instagramu.

O své návštěvě i o tom, jak se nakonec rozhodla právě pro tento model, informovala své sledující, kterým svým vzhledem vyrazila dech. Ve společenských kalhotách a saku totiž vypadala skvěle.

V českých barvách

Nejen společensky, ale také velmi nápaditě. Tak se Peštová oblékla pro návštěvu Senátu. Že si České republiky váží a je si vědoma toho, jak významné místo navštěvuje, ukázala nejen stylem, ale také barvami modelu.

K černým kalhotám zvolila červenou halenku a přehodila přes ni bílé sako. Modrou barvu zastoupily desky jejích dokladů, které měla s sebou. V barvách české trikolory si rozhodně ostudu neudělala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Navíc k její dokonalé postavě dámský kostým sedí a ukázalo se, že nejen v šatech vypadá tato kráska dokonale. Ačkoli jsou na ni fanoušci zvyklí spíše jako na ženu z přehlídkového mola, i v tomto případě udělala dojem.

Sebevědomé vystupování

V tom, co má člověk na sobě, také musí umět vystupovat. Někdy si na sebe lidé mohou vzít cokoli, pokud se ale netváří sebevědomě a nepředvedou, že jsou model hodni nosit, snaha je k ničemu. To ale rozhodně není případ Daniely.

Na přehlídkách září do všech stran, na chodníku před budovou Senátu ve společenském oblečení předvedla eleganci a odhodlaný úsměv, který přesvědčil všechny kolem ní, že má situaci pod kontrolou. A fanoušky na instagramu tak Peštová opět nezklamala.

Někdo zkrátka má to štěstí, že vypadá dobře kdykoli, kdekoli a v čemkoli. Je jasné, že Daniela Peštová nevyjde z domu bez řádné přípravy, vždy to ale stojí za to. Tahle pohledná žena jednoduše ví, jak zapůsobit, ať už jde o jakoukoli příležitost.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články