Daniela Peštová ukázala postavičku jako lusk. Předvedla ji jen ve spodním prádle

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
daniela pestova
Zdroj: Nextfoto

Daniela Peštová je nejen úspěšnou topmodelkou, ale také hrdou maminkou a nadšenou manželkou, která je svému partnerovi, Pavolovi Haberovi, věrně po boku již několik let. Svou postavu si udržuje nejen cvičením, ale také jídlem.

Peštová je ve věku, kdy si musí hlídat, co vlastně sní. Nedávno jí bylo 51 let, a tak není divu, že si dává pozor, co jí přistane na talíři. Fanouškům se neváhá pochlubit se svými kousky, které ve své luxusní kuchyni uvaří. V rozhovorech pak přiznává, že je ve věku, kdy své tělo nehodlá trápit hubnutím.

Diety už dávno neřeší, raději si dá do těla

Modelka přiznává, že si ráda dá i něco nezdravého, jako je svíčková nebo jiné druhy omáček. Své tělo už dávno dietami netrápí, raději si zasportuje a dopřeje si kousek zákusku.

Vášnivou kuchařku doma chválí celá její rodina. Své děti vede ke zdravém životnímu stylu, který je chutný a není nudný.

„Člověk se jednou narodí s určitým tvarem postavy a ne každý může být velikost 0. Je fajn mít své tělo rád takové, jaké je, a snažit se ho pohybem udržet zdravé. Myslím, že v mém věku to už není dělané, abych se trápila dietami nebo jedla tak, abych byla štíhlá,“ prozradila v rozhovoru pro iDNES.

„Hrozně mi vadí poznámky typu: Kdejaká osmnáctka by jí mohla postavu závidět. Protože si myslím, že o tom to vůbec není. Vůbec to není o nějakém závidění,“ dodala Peštová, která tato slova řekla už před několika lety.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Luxusní postavu si může dovolit ukazovat veřejnosti

Její názor se nezměnil ani po padesátce. Ráda se pochlubí skvěle vypadajícími pokrmy, které miluje celá její rodina. „Je těžké zůstat veganem, když existují všechna tato pokušení! Už jste někdy měli sýrové suflé? Já ještě nikdy, tohle bylo moje poprvé. A určitě ne naposledy.“

Pochlubila se jídlem, ale také svou postavou, kterou si může dovolit ukazovat nejen svému manželovi. Ve spodním prádle vypadá prostě sexy a moc dobře to ví. Fanoušci její postavu milují a není náhodou, že i dnes si může dovolit chodit módní přehlídky.

„Snažím se ke svému tělu a své mysli chovat dobře. Zdravý pohyb a všechno okolo je zapotřebí, aby se člověk udržoval v kondici a byl v pohodě. Instagram je trochu jiná věc. Myslím, že tam všichni dáváme fotky, které jsou hezké,“ přiznala se modelka.

„Mně to kolikrát trvá třeba i hodinu, než nafotím dobrou fotku. Jsem modelkou už hodně let, dokážu si najít dobré světlo a to dělá velké divy,“ řekla Peštová a svými slovy tak mnohé zaskočila. Je to prostě obyčejná žena, která chce vypadat dobře, a to nejen na fotografiích. Bohužel už to není jednoduché a chce to nejen pevnou vůli.

Zdroj: Instagram, iDNES

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články