Daniela Peštová se směje sama sobě. S plnýma rukama vyrazila ven ověšená jako vánoční stromek

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
daniela pestova
Zdroj: Profimedia

Daniela Peštová je pro mnoho fanoušků vzorem, a to nejen tím, jak se obléká, ale také svým humorem. Navíc jí to vedle partnera Pavla Habery velmi sluší a patří mezi stabilní páry šoubyznysu. Modelka také utváří styl. Na snímku, kterým se nyní pochlubila fanouškům, je oblečená elegantně a připsala k němu i vtipný komentář. Ten samozřejmě neušel hlavně fanynkám, jež mívají podobný problém jako modelka.

Na fotografii je zachycena, jak si vyšla do přírody. V rukou třímá nejen kávu, ale další věci.

Dvě malé kabelky nenahradí jednu velkou

„Tak jsem myslela, že to zvládnu i bez velké kabelky. A takhle jsem dopadla. Ověšená jako vánoční stromek!“ směje se u své fotografie na instagramu, kterou se pochlubila fanouškům.

Okolo krku má dvě menší crossbody kabelky, které ale pojmou pouze to nejdůležitější, jako jsou klíče nebo telefon. Na procházku si vyrazila za slunečného počasí, takže nesmí chybět sluneční brýle.

Vlasy má Peštová stažené do culíku, oblékla si černý svetr s rolákem a široké plátěné kalhoty. Za ty ostatně dostala velkou pochvalu v komentářích, protože Peštová se prostě umí obléknout, ať jde kamkoliv.

Zmínit musíme právě kabelky. Ta menší je ve vínové barvě, druhá se barevně hodí právě ke kalhotám, protože je hnědá. Obě jsou na řetízkovém popruhu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Luxusní postava je vydřená cvičením

Peštová se může pochlubit výstavní postavou. Nikdo by jí podle snímků nehádal více než 45 let, možná ještě méně. Letos ale oslaví již 52. narozeniny. Manželka úspěšného slovenského zpěváka nemá žádný recept, ale je o ní známé, že se zdravě stravuje a vede k tomu i své děti, jak napsal server Extra.cz.

Modelka se ráda pochlubí snímky ze soukromí, což dokazuje velmi často. Nechala například nakouknout sledující do své kuchyně. Kromě snímků ale ukazuje také různá videa.

Modelka už přehlídková mola tolik nebrázdí a spolupráce si hodně vybírá. Raději se teď věnuje rodině a také sama sobě. Pravidelně cvičí a ráda doprovází manžela na různé společenské události, kam občas vyvede i děti. Peštová podle všeho nestárne a hlavně ženy chtějí znát její recept na věčné mládí.

Zdroj: Instagram, Extra

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články