Daniela Peštová se pochlubila fotografií se synem. Fanoušci nevěří, jak rychle Yannick vyrostl

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
daniela pestova
Zdroj: Nextfoto

Poté, co udeřil koronavirus, se modelka Daniela Peštová déle než rok neviděla naživo se svým dnes pětadvacetiletým synem Yannickem. Není se čemu divit, že teď si spolu užívají každou volnou chvíli. Ačkoli se Peštová médiím se svým soukromím moc nechlubí, sem tam udělá výjimku.

Loni v září se objevila Daniela společně s Yannickem na česko-slovenském finále módní soutěže. Tehdy její syn zastoupil Pavola Haberu, který se dostavit nemohl. Nicméně i tak si modelka večer užila a úsměvy, které kolem sebe rozdávala, ukázala, jak moc je na syna pyšná.

Média se pokoušela o něm vyzvědět něco víc, Daniela se ale držela a neodhalila jeho tajemství. „Jeho osobní život tady určitě nebudeme rozebírat. Nebyl by moc rád,“ řekla redakci Super s úsměvem. Od toho dne se dlouho s Yannickem nikde neukázala, nedávno ale přidala fotku na instagramu a ukázala, že spolu i nadále tráví tolik času, kolik je jen možné.

Vychoval ho Habera

Yannick Fausto se narodil Daniele v jejím předchozím vztahu s Tommassem Butim. Jenomže manželství nebylo šťastné, Peštová po rozpadu vztahu přiznala, že její muž utrácel za drahé a nepotřebné věci a peníze si bral z její kreditky, nakonec se tak rozhodla pro rozvod.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Daniela Pestova (@daniela_pestova)

Od pěti let vychovával Yannicka Pavol Habera, se kterým má Yannick i dnes velmi dobrý vztah. Mladík ho bere jako vlastního otce, nejraději ale tráví čas právě se svou maminkou. A to třeba na rodinném výletu, kterým se pochlubila Peštová na své sociální síti.

Na černobílé fotografii ukázala, jak si po boku svého dospělého syna užívá pohodu, která z fotky doslova srší. I fanoušci jsou nadšení a uznávají, že dvojice jednoduše rodinnou přízeň nezapře, řada z nich se ale nedokáže smířit s tím, že Yannick tak rychle vyrostl z malého chlapce v pohledného mladíka.

Šťastná rodina

„Vždyť byl ještě před chvílí úplně malinký,“ podivuje se jeden ze sledujících. A rozhodně není sám, v mladém pohledném krasavci by poznal syna Peštové málokdo. „Šťastná maminka, předpokládám,“ hodnotí modelčin spokojený výraz na fotce další komentující.

Nad Yannickem se nejvíce rozplývají fanynky, není se ani čemu divit. S tímhle vzhledem nejspíš nemá o pozornost dívek nouzi. Pokud si přečte komentáře na instagramu své maminky, nejspíš mu pořádně stoupne sebevědomí.

Daniela očividně svého syna nade vše miluje, je na něho hrdá a každou chvíli, kterou s ním tráví, považuje za dobře prožitou. Je tak velmi pravděpodobné, že fotografie na její sociální síti nebyla tou poslední, na které si fanoušci budou moci krasavce prohlédnout.

Zdroj: Instagram, Super, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články